Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha Taylor Swift lány és...

Ha Taylor Swift lány és Taylor Lautner fiú akkor a Taylor egyszerre fiú és lány név is?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja
2015. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te egy zseni vagy :'D
2015. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

unisex utóneveknek lehet nevezni ezeket, van pár:

[link]

2015. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban kis túlzással olyan nevet adsz a gyerekednek, amilyet akarsz. Ebből adódóan vannak ilyenek, mint pl. a Taylor, amit mindkét nemnek adnak, ráadásul vannak minimálisan eltérő verziói is, pl. Taylar (elsősorban női név) vagy Tyler (elsősorban férfi).
2015. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Amerikában bármilyen név adható bárkinek.
2015. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is tudom, hogy bármilyen nevet adhatnak ott a gyereknek, csak kicsit furcsáltam, hogy fiúnak és a lánynak is ugyanaz a keresztneve
2016. jan. 14. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Náluk vannak uniszex utónevek, amik mindkét nemnek adhatóak.

Nekem ez viszont nagyon fura, hogy aki mondjuk ügyintéző, és papíron lát egy nevet, akkor azt se tudhatja, hogy férfit vagy nőt keres. Elég frusztráló lehet.

2016. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!