Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked tetszene ha valaki...

Neked tetszene ha valaki ingyen elvégezné a házi, ház körüli munkáidat? Gáznak tartod ha valaki ezt szereti csinálni, és ilyen vágyai vannak? 26/F

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem kéne ingyencsicska, valahogy magamat alacsonyítanám le, ha kihasználnék így valakit.

Kicsit igen, gáznak tartanám, de kérdés, miért lett ilyen valaki. Vajon csak egy átlag házias nő, akibe ezt nevelték bele vagy valami megszállott?

2015. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olvasd át még egyszer. 26/F

Egyébként inkább nőknek szeretek kedveskedni.

2015. dec. 26. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:

"Olvasd át még egyszer."

Miért olvassam át még egyszer? Mindkét kérdésedre érthető választ adtam. E/3-ban írtál, fogalmam sem lehetett kiről, így mélyebben nem tudtam értelmezni a kérdésedet, nem adtál annyi infót.

Ha magadról írsz, praktikusabb lenne E/1-et használnod.

2015. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, úgy emlékeztem hogy máshogy fogalmaztam a kérdést. Adom mindkettőre a zöldet.
2015. dec. 26. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, rettenetesen élvezném, ha valaki elvégezne helyettem minden házimunkát. Az, hogy mennyi ideig élvezném igazán és mikortól lenne kellemetlen a dolog, nem tudom. Egy idő után valószínűleg úgy érezném, hogy kihasználom az illetőt és lelkiismeret-furdalásom lenne, ekkor talán megpróbálnék beszélni vele, hogy fogadjon el érte pénzt vagy valamilyen ellenszolgáltatást. De az is lehet, hogy szemét lennék és hagynám. A dolog annyira valószínűtlennek tűnik, hogy nem tudom megmondani, mit tennék.
2015. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!