Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ezért lehet...

Mit tegyek? Ezért lehet feljelentés tenni?

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy osztálytársam, akivel kölcsönösen sokat piszkáljuk egymást (fiú) csak eddig nagyjából poénra vettük a figurát. Viszont van egy ilyen kérdezgetős oldal,ahol én is kérdezgettem tőle, de már egy ideje nem kérdeztem semmit. Tegnap jött pár mocskolódó megjegyzés a barátnőjére, és azt hiszi én vagyok. Pedig nem. Mert ezen az oldalon lehet névtelenül kérdezni, ezért nem tudni ki volt. Viszont elég rondák voltak a megjegyzések, 2-3 volt belőle. AZtán szintén írt neki egy névtelen, hogy na x(ez lennék én) visszatért.

Erre pedig olyat válaszolr a fiú, hogy...hát szerintem ezért fel lehetne jelenteni. Másolom:

Sajnos és ezt most neki üzenem.

B*szki én most szarok a fejedre aztán még mindig pattogsz de jól figyelj addig pattogsz amíg egy éjszaka be nem rúgom az ajtótokat aztán a szép lapkatestedet oda nem szögezem az ajtófélfához aztán utána lábbal fogom nyitni az ajtót, izomból...ajánlom figyelmedbe mert ha nem akkor egészen lengyelországig visszahajítalak aztán a sok midorfeedes k*csöggel együtt bányászhatod nekünk a sót, te élettelen nyomorék, úgy vigyázz, nem tudod ki az a Budai.(ez lenne ő)

Nos ez volt a valasza. Lengyelországot azért említette, mert lengyel nevem van, nagypapám ott született....

A kérdésem,hogy mit tegyek? Nem szeretném annyiban hagyni. Írtam neki, hogy nem én voltam, de nem reagált, pedig látta. Mit tudok tenni, mert ez sok volt szerintem...13/L


2015. dec. 26. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp jogi útra akarjátok terelni a dolgot, igen, lehet, egyrészt rágalmazás, másrészt zaklatás.

Bár ha értelmes szülei vannak (mondjuk a gyerek stílusa alapján efelől vannak kétségeim), lehet többet el lehetne érni, ha az anyját szembesítik a fiacskája viselkedésével.

2015. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Majd kinövi hogy ekkora az arca, legfeljebb belefut pár pofonba előtte.

2. Hagyjátok a fenébe az ask.fm-et vagy mi a lópikulát.

3. Írtál neki, annyi elég. Hiába írsz bármit, ha nem akarja elhinni, akkor nem fogja. Se bizonyítani, se cáfolni nincs különösebb lehetőség.

4. Feljelenteni? Egy pálcikatestű 13 évest pár üres fenyegetésért? Ahogy tippelem ki se engedik a szülei 8 után az utcára. De ha aggódsz, akkor a szüleidnek meséld el a dologot.

2015. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ilyen gyerek ez...amit mond be is tartja. Jo, azt amit irt nem fogja megtenni, de kepes megkeseriteni az eletemet a beszolasaival ugyanis nagyon durvakat tud. A szuleinek ha szolok akk meg csak rohog rajta.
2015. dec. 26. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!