Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Uj vagyok meg ezen az oldalon,...

Uj vagyok meg ezen az oldalon, es szeretnek felzarkozni. Szeretem az elgondolkodtato kerdeseket, mint peldaul azt, hogy szerintetek milyen lehet egy boldog elet titka?

Figyelt kérdés
elet

2015. dec. 27. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

mi az, hogy felzárkózni? ez nem egy verseny... ide az szokott járni, akinek van egy kérdése és nem tudja máshol feltenni.


A 'kérdésedet' egyébként már kismilliószor feltették.

2015. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Boldog élet számomra ott kezdődne, hogy annyi pénz lenne a bankszámlámon, amit ha akarnék se tudnék elkölteni.


De ha komolyan veszem a kérdést, akkor megelégednék annyival, hogy reggelente (pl most a 2 ünnep között) ne a tetves munkahely miatt kelljen felkelnem, amikor az ég világon semmi kedvem bemenni. Persze emellett legyen annyi havi fizum passzívan, amiből el tudok lenni, ez kb 100-150e Ft.

2015. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Add onmagad, talald meg az utad, elvezd, legy kellokeppen laza, de ha kell akkor komoly is.
2015. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!