Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarország Szeretlek idei...

Magyarország Szeretlek idei utolsó adásán (2015.12.27. ) piros csapatban a nézők között a második sorból keresem ezt a gyönyörű lányt. Bárki tudja, hogy hogyan találhatnám meg? kép lent a linken!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


minden segítséget előre is köszönök!!!



2015. dec. 27. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
police.hu-n nézted már?
2015. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem Ő tetszik!!!!

Nem kértem megjegyzéseket!

2015. dec. 27. 22:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sehogy. Esetleg facebookon írd ki és kérj megosztásokat, talán sikerül.

Ha meglesz, mit szeretnél tőle? Ráírsz, hogy láttad a tévében és randizni akarsz? Szerinted, mit fog reagálni?

2015. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ki tudja mit fog reagálni...

Egy próbát megér, az ilyen dolgoktól szép az élet. :)

2015. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Úbaz milyen ostoba feje van!
2015. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jesszusom... 1 éve én is szerepeltem két adásban.Remélem engem nem kerestet senki.
2015. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ismerősök mennek-e, esetleg évfolyamtársak együtt? Így az is lehet, hogy valaki olyat találok meg, aki elvezethet hozzá. Lehet, hogy ez a lementett kép nem a legelőnyösebb róla, de nem tudtam jobban lementeni. Nekem ez a lány tetszik és kész. Meg akarom ismerni őt! Ennyi!
2015. dec. 29. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
:D hát tényleg elég buta arca van :D
2015. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem érdekel senki véleménye. Nem értek egyet azzal, hogy egy véletlenszerű pillanatban lementett kép alapján mondjon bárki véleményt a lányról!!! (Tök nehéz volt lementeni a videóból) Nekem tetszik így ahogy van, és ha megtalálom és összeismerkedünk, szeretni fogom őt tiszta szívemből!
2015. dec. 30. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!