Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem utáljátok a mai kort?

Ti nem utáljátok a mai kort?

Figyelt kérdés

Nekem szimpatikusabb a 80-as 90-es évek Amerikája, a régi öltözködés, hajak, zenék, filmek. Mintha az emberek kedvesebbek és boldogabbak lettek volna.


https://www.youtube.com/watch?v=nMol0ZypWrs


Pl. ezt a zenét hasonlítsátok össze a mai slágerekkel, Ariana Grande - Focus, Justin Bieber - What Do You Mean, Calvin Harris, Iggy Azaela stb.


Szerintem sokkal jobbak voltak a régi zenék


2015. dec. 29. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Kutyád nem érdekli a kérdésnek álcázott véleményed őszintén szólva.
2015. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Texasba születtem volna szívem szerint, kisteherautóval járnék reggelente le a bárba reggelizni, country zenét hallgatnék, ingben, farmerban, csizmában és kalapban járnék, lovagolnék.


De ebből marad annyi, hogy ugyan úgy öltözve mint a többiek megyek reggelente a kis földalattin, majd megeszem az iskolába a szendvicsem. Annyi minden lenne jobb, de nem volt választási lehetőségem mikor és hova születek. Pláne, hogy valahol az életbenmaradásért kell küzdeni.

2015. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TR75 ***** válasza:

Régi... Kinek mi. Mondjuk, szerintem, Whitney Houston pont jó példája annak, hogy valaki jó hanggal langyos dalokat énekel. Oké, van egy-két tűrhető száma, de hogy egy Whitney Houston albumot végighallgassak, na azt már nem. A világsikerű dalainak zöme is giccses vagy semmilyen. Jó, persze, ez csak az én véleményem.

Én mondjuk a bundesligasérót nem hiányolom, sem a Milli Vanillit (fú, az az öltözködés...), sem a New Kids On The Blockot, sem a Brost stb. stb. stb. :-D Persze, poénként meghallgatom, vagy van, amin elnosztalgiázgatok, de nem ezeket szeretem.

Vannak ma is jó zenék, még a fősodorban is előfordul, de ha nem tetszik, körbe kell nézni a kevésbé reklámozottak közt, ahol az ember inkább elhiszi, hogy nem a pénz miatt csinálják (vagy legalább nem csak amiatt).

2015. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utálom-e? Gyűlölöm.

Utálom, hogy rohannom kell, hogy az élettől sorba kapom a pofonokat, utálom, hogy minden tele van méreggel, utálom a mai beképzelt társadalmat, gyűlölöm, hovy a világon eluralkodott at intolerancia, utálom, hogy a tv-ben hazugság és szenny megy, hogy a gyerekek fejét is az iskolában tömény hazugsággal tömik. Utálom, hogy ha kedves vagyok akkor is sza r vagyok, de ha bunkó akkor is.

Lassan ott tartok, hogy mindent utálok.

Ennyi, s lehet lepontozni.

2015. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 90-es évek volt a legjobb. Ott meg kellett volna állni a technikai fejlődésnek is azon a szinten.
2015. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Régen jobb volt a mai pávákat lelkifurdalás nélkul kuldeném homlokon. Nem maradt szinte senkiben sem emberség csak egykettoben
2015. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!