Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mifele no az ilyen? Lenezi a...

Mifele no az ilyen? Lenezi a masikat, mert kiteszi a melleit a fenykepeken, minit hord, festi magat, csucsorit, kozben meg o is ezt csinalja? Mi ez megis?

Figyelt kérdés
Beszeltem vele az egyik csajrol, sugarzik arrol a csajrol, hogy bekepzelt, magamutogato. Ez a csaj helyeselte, majd azt vettem oszre, hogy o is hasonlova valt, olyan kepeket tett fol a facebookra(heti rendszeresseggel), ahol ki vannak pakolva a csocsei, esetleg miniruha van rajta, smink, voros ruzs(vagy valami sotetebb feltuno szinu), tukorben fenykepezi o is magat ujabban...
2016. jan. 2. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
képmutató
2016. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez van fogadd el az emberek vátoznak, ha téged zavar ne barátkozz vele, ez valami furcsa női dolog hogy mindig azt kell nézni mit csinál kivel van mit nem csinál jól.

Gondolom neked is van életed. Éld azt ne máséval foglalkozz

2016. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miféle nő? Szerintem jó csöcsű.
2016. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!