Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan képzelitek el a...

Adam977 kérdése:

Ti hogyan képzelitek el a tökéletes életet 18 éves kortól kezdve?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogyan indulnátok el, miután megszereztétek az érettségit. Mit tennétek és mivel foglalkoznátok? Fejlesztenéd önmagad vagy sokat olvasnál spirituális témában? Elmennél egyetemre, vagy inkább a képzéseket választanád? Mernél önmagad lenni és kipróbálni minél több dolgot az életben, amire mindig is vágytál? Miket tennél? :)

Ez a kérdés nem csak számomra hasznos, hanem minden válaszoló számára, hiszen kialakít magának egy tökéletes, ideális életképet.


18/F



2016. jan. 7. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Rögtön menni nyugatra mosogatni.
2016. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Pussy Money Weed
2016. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Miutan letettem az erettsegit nagy valoszinuseggel el fogok menni egy alacsony gdp-jű de szép országba pl Dominica és ott fogok elni nem valami gazdagon de boldogan! A pénz itt az egyetlen probléma de en hiszek abban hogy sok penzt fogokctudni szerezni ÖNERŐBŐL mivel már pár hónap alatt sikerul másfél millió forintot összeszednem úgy hogy olcson vettem dolgokat (fokent elektronikai cikkeket) es dragabban adtam el oket(32000Ft alaptőkével kezdtem és kb 5 hónap altt sikerult úgy hogy közben suli is volt... 15 eves vagyok ,elit suliba járok de nem látom értelmét az egyetemnek ilyen dolgok mellett mivel dominican nem lesz szuksegem semmilyen vegzettsegre... Ezt a kommentet nyilvan le fogjak pontozni mert mindenkit ugy neveltek hogy suli egyetem munka es majd 50evesen lesz penzed... En ezt nem akarom! Nem akarom elbaszni az eletem inkabb jol akarom magam erezni es boldog akarok lenni! Üdv
2016. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinek más.

Nekem középiskolában már volt egy konkrét tervem, hogy mi szeretnék lenni(kozmetikusra gondoltam először, de aztán a tudatalattimból feltört, hogy orvos asszisztens legyek és utóbbi vonalon mentem tovább). Elvégeztem egy eü okj-t rögtön el is helyezkedtem és kb 2,5 évvel később belevágtam a főiskolába. Munka mellett meg bőven van időm és pénzem az önmegvalósításra.

2016. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! :)
2016. jan. 8. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezem, hogy miután leérettségiztem elköltözök otthonról az apukámtól örökölt házamba, majd (mivel érdekel, és tapasztalat / fizikum szerzés gyanánt) elmennék börtönőrként dolgozni amíg leteszem az informatikusi okj-t, ezután kimennék egy időre angliába nyelvet tanulni, és ha nem ragadok ott itthon szeretnék elhelyezkedni hálózati informatikusként. :)
2016. jún. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!