Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pénzért elvállalni kutya...

Pénzért elvállalni kutya felügyeletét családtagtól nem arcátlanság?

Figyelt kérdés
Kereszt szüleim Svédországból hazaköltöztek, és volt egy kutyájuk akit nem vihettek magukkal vissza arra a 2 hónapra amíg visszamennek a hivatalos ügyeiket intézni Svédországba, mert a Svéd előírások tiltják. Nagymamám megmondta apukámnak hogy senki nem vigyázhat a családból a kutyára, majd utolsó pillanatban apám húga elvállalta méghozzá pénzért. Büszkén mesélte hogy rengeteg pénzt kaptak érte, és a kutyának kajára szánt pénzt is eltették és maradékokkal etették a kutyát. Elújságolta azt is hihetetlen büszkeséggel hogy ha sírt a kutya akkor a kedves férje jól megverte, hogy végre tanuljon valami fegyelmet...ez szerintem nem volt szép tőlük.

2016. jan. 8. 12:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nem pénzt kérni arcátlanság (elvégre nem kis felelősség egy idegen kutyára vigyázni) hanem a történet többi része.
2016. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem arcátlanság. Inkább az lenne az, ha valaki ezt ingyen várná el.

Az az arcátlanság, ahogy a kutyával bánnak.

2016. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

a kutya is érző lény még ha sokaknak csak riasztóként funkcionál...szüksége van szeretetre, de ilyen állatok közé nem adtam volna...


nem arcátlanság pénzért felügyelni a kutyát, de így bánni vele az már gusztustalan!

én biztosan elmondtam volna a rokonoknak, hogy miket meséltek...nem szarkavarásból, hanem azért, hogy lássák mit is tettek szerencsétlen állattal és, hogy máskor jobban meggondolják kire mit bíznak!


22F

2016. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzem azt, hogy ez kamu?

Mit keres a "bérmunkás panellakó" a kulcsszavak közt?

2016. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A pénz rendben van.De a többi...Őket kéne addig ütni,míg mozognak.
2016. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az az arcatlansag, ha csaladtagtol ingyenmunkat varsz el, csak mert csaladtag. A semmiert munkat kerni szerintem nagyobb arcatlansag mint munkaert penzt.


A kutyaveresert viszont jar nekik a szivlapat.

2016. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés. Ez így történt. Hiába akartam volna bizonygatni ők mindenkivel mézes mázasan viselkednek, és nem hittek volna nekem.
2016. jan. 8. 13:11
 8/11 A kérdező kommentje:
A panel lakó kijelentés őket jellemzi, hiszen Káposztásmegyeren történt az eset...
2016. jan. 8. 13:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Az lenne az első dolgom, hogy töviről hegyire beszámolok a keresztszülőknek a történtekről. Mindent..miket mondtak..mit csináltak a pénzel...verték a kutyát (ez állatkínzás, és büntetendő). Te is tudod, hogy ez pofátlanság, inkább cselekedj. Ha ilyen pofátlan rokonaid vannak, ne sajnáld ha megharagszanak rád amiért elmondtad az egészet.
2016. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy ez nem kamu... Miért ne vihetnék magukkal a kutyát? Svédország Eu tagállam, senki nem állítaná meg őket a határon, hogy akkor na most dobják ki a kutyát. Másrészt ha ez mégis igaz lenne, akkor itthon beadhatnák ilyen állat megőrzőbe.
2016. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!