Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinikor, vagy mi a franc?...

Tinikor, vagy mi a franc? Nembírom a fájdalmat

Figyelt kérdés
Sziasztok:)lány vgyk vagyok és tudom hogy most a tini korba vagyok és hogy az a bajom lehet, de szerintem nem az... mert van pár velem korú de de ők nem ilyenek...Na most ellmondom a problémám... most megtaláltam azokat a személyeket akik igazán fontosak. De, teljesen össze vagyok omolva... Nagyon lusta lettem és nincs semmi amitől úgy kedvem lenne... A fiú aki tetszik (20 éves) és nagyon aranyos volt és utána megtudtam hogy van barátnője... és azóta összeomlottam... Semmihez nincs kedvem, és sajnos bántalmaztam is magam, azzal az okkal hogy egy szerencsétlenség vagyok... Pszichológushoz nem akarok fordulni... Kérlek segítsetek valahogy! ELÖRE KÖSZÖNÖM! :)

2016. jan. 9. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kicsit mulatságos fogalmazás, de igen, valószínűleg a kamaszkor a problémád.
2016. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is vagyok így néha.

Gondolj Istenre, és arra, hogy nem vagy egyedül.

De nem akarok prédikálni..

2016. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

" A fiú aki tetszik (20 éves) és nagyon aranyos volt és utána megtudtam hogy van barátnője... és azóta összeomlottam... Semmihez nincs kedvem"


Ezt úgy hívják, hogy szerelmi csalódás. Nagyon fáj. De idővel kihevered. Addig kitartás!

Ne bántsd magad.

Pszichológushoz tényleg ne menj, azok többet ártanak, mint használnak.

39/F

2016. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hat ja. Kamaszkor, tombolnak a hormonok es a szerelem. De majd kihevered ;-)
2016. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es!


"De nem akarok prédikálni.."

Nem kell mentegetőznöd.

Nagyon bölcs választ adtál:

"Én is vagyok így néha.

Gondolj Istenre, és arra, hogy nem vagy egyedül."

2016. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha tinikorban vagy akkor szerintem eléggé félreértetted azt a srácot, valószínűleg esze ágába nem volt kikezdeni veled.


Gondolj arra a közvetlen környezetedben hány olyan van akivel biztosan nem cserélnél. Azokhoz képest nem is olyan nagy ez a fájdalom.

2016. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért van egy szerencsétlenség, mert a fiú aki tetszik barátnője van? o.O
2016. jan. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Szimplán idióta kislány vagy még.
2016. jan. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7. Válaszoló: Nem... nem amiatt... ez csak egy csöpnyi dolog... fiú miatt nem lennék ennyire összevissza....

KEDVES 8. VÁLASZOLÓ: NAGYON FELBŐSZÍTETT A VÁLASZOD! TANÁCSOT KÉRTEM NEM PEDIG A VÉLEMÉNYED! AZT SEM TUDOD HÁNY ÉVES VAGYOK... ÉS MILYEN PROBLÉMÁKKAL KÜZKÖDöK HÁT PERSZE... SZÓLJUNK LE MINDENKIT MÈG AKKOR IS HA NEM ISMERJÜK:)

DE A TÖBBIEKNEK NAGYON SZÈPEN KÖSZÖNÖM:)))

2016. jan. 10. 15:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdező kikészít. :DDD
2016. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!