Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le a Magyar...

Miért nézik le a Magyar embereket?

Figyelt kérdés

Sokak szerint, mi egy élettelen semmi nép vagyunk,

nem vagyunk kemények, bezzeg az Orosz az kemény.

Meg kb, minden nemzet, csak mi vagyunk puhányok.

Miért akarják ezt rávezetni a genetikára, hogy

a magyar ember genetikailag puhány. Szerintem

ez nagy butaság. És miért van az, hogy mi

ráadásul ezt még el is hisszük!?


2016. jan. 10. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Mert pontosan így van
2016. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk élettelen semmi nép, de nagyon mélyre süllyedt a magyarság. Panaszkodik, mindig mindenért másokat okol, közben szemernyit sem tesz a sorsa javulásáért.

És emellett még olyan kishitű, hogy elhiszi, hogy amúgy sem tudna rajta javítani semmit.

2016. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.-nek Látod pontosan erről beszélek, hogy azt írtad, hogy mert így van, gyakorlatilag azonnal beletörődtél.
2016. jan. 10. 19:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt a baromságot, soha nem gondoltam azt, amit ide leírtál és soha nem is mondta nekem senki. A környezetemben sem gondol senki ilyen butaságokat. Az itteni (Magyarországon lakó) oroszoknak viszont vannak kemény komplexusaik, legalább annyira, mint neked.
2016. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1x emeltem fel a hangom a főnökkel szemben és mondtam neki ellent, senki sem állt mellém, pedig munkatársaknak egymás között mindenkinek ugyan az a véleményünk a munkáról, cégről, helyzetről..


Ennyit a magyarokról. Amikor oda kellene tenni magunkat és összefogni hogy elérjünk egy jobb dolgot, akkor mindenki lapít, azon kívül, meg megy az osztás meg az okoskodás 1000rel. én persze több mint való ki leszek rúgva., de nem is bánom!

2016. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez nem baromság, nem is feszültségkeltés céljából írtam le.

Nem is konkrétan, hanem általánosságban ez a tapasztalat.

A külföldi ember lenézi a Magyart minden tekintetben, ezt lehet baromságnak hívni, de attól még sajnos így van.

2016. jan. 10. 19:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem csupán a "nem magyarok" vélemény ez, hanem vezetőinké is.

Ha nem így lenne, nem lennének ingyenes telefonszámok, ahol anonim feljelentést lehet tenni. Azért vannak, mert vezetőink biztosra veszik használatuk!

.

"...hogy mi ráadásul ezt még el is hisszük!?"

TI lehet, de MI nem!

Kérlek, nevemben ne nyilatkozz, mit hiszek és mit nem!

2016. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

dubitus, én nem tudom miről beszélsz, de semmi értelme annak, amit írtál már ne is haragudj. Én magyar származásúként írtam le, amit gondoltam.

És általánosságban fogalmazom. /sokak szerint/.

A kérdés csupán arra irányult, hogy miért vagyunk

más nemzetek szemében egy puhány nép? És, hogy ha

ez esetleg tényleg így van, hogyan függhetne ez össze a

genetikával? Illetve, hogy a többségi magyar társadalom

miért hiszi el, hogy tényleg egy puhány nép vagyunk?

Ezek olyan kérdések, amikről talán évtizedekig lehetne beszélgetni, de igazából csak kíváncsi voltam mások véleményére is, hogy ki hogyan látja a dolgot.

2016. jan. 10. 19:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Több oka is van annak hogy lenéznek bennünk.

Például a magyar elejti a csikket ott ahol éppen van. Akár a saját társasházának bejáratánál is. Ahogy a tyúk az ürülékét. Amikor összegyűlik ott több centi vastagon a csikk, egyik dohányzó sem takarítja fel, pedig indokolt lenne. Ugyanakkor a külföldi befektető gyárait, tulajdonát akár naponta sterilre nyalja. Pedig az nem az övé.

Az összefogás hiánya is lenézettségre ad okot. Például ha egy valaki mond egy okosat, mondjuk a korrupció ellen ami előnyére válna mindenkinek, akkor a többiek még azt csapják le aki a témát előhozta. Ilyet a magyarokon kívül csak a majmok társadalma csinál. A majmoknál van az ami nálunk magyaroknál is van egy-egy közösségben, hogy a legaljasabb majom lesz a falkavezér. És amelyik majom ellene fordul, a többiek lecsapják. Idehaza nem abból lesz tőkés vagy vezető aki a legtöbbet és legjobban dolgozott vagy aki legtöbbet tanult. Hanem a legaljasabbakból, akár a majmoknál. Például aki a legtöbb nyelvvizsga bizonyítványt vette meg. A tanultak külföldre menekülnek, mert idehaza nem ők érvényesülhetnek. Ezek után még kérdés hogy miért nézik le a magyart?

2016. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Roland G. ***** válasza:

Nemcsak most,de régen is lenézték a magyarokat.


Pl.Francesco Massaro velencei titkár (16.szd.) ezt írta:


"A magyarok általában a világ legrosszabb fajtája. Nem szeretnek és nem becsülnek egyetlen nemzetet sem a világon, és egymást sem szeretik. Mindenki a maga kényelmére gondol, lopják a közt, és kevesen törődnek vele. Egymás között olyan titkos gyűlöletet és ellenségeskedést táplálnak, hogy szinte hihetetlen. Ennek ellenére mindennap felváltva együtt esznek, és testvéreknek hinné őket az ember. Nincs semmi engedelmesség közöttük, büszkék és arrogánsak, s nem tudnak sem uralkodni, sem kormányozni, és tanácsot sem fogadnak el olyantól, aki ért hozzá. Mindig dicsekednek saját dolgaikkal, azonnal készek bármit megfogadni, de igen késedelmesek a végrehajtásban. Kevés dologgal foglalkoznak, kivéve a dőzsölést és a köz meglopását. Ebben nagyon serények. "

2016. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!