Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyn hivjam fol magamra a...

Hogyn hivjam fol magamra a figyelmét a kiszemelt szőke srácnak?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, 15 éves lány vagyok és az évfolyam társam tetszik. Egy jó képű srác de nagyon vissza húzodó, ezert csak párszor dumáltam vele de akkor nagyon jó fej volt és kedves, tehát annyira még nem ismerem...Gyötör már ez az egész és nem tudom hogy mit tegyek, hogyan hívjam föl magamra a figyelmet. És elég sokan tudják hogy bejön nekem de sajna azt se tudom hgy ő tudja e....

2016. jan. 14. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
-menj oda azt rugd jól bokán ...))
2016. jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de most komolyan :D
2016. jan. 14. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont úgy ahogy egy barna srácnak.

Legyél vele többször, keresd a társaságát, legyél természetes és csinos, ápolt.

2016. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Öntsd le barna festékkel.... fel fog figyelni rád. :D


Komolyan néha elgondolkodtató, hogy maradt fenn az emberiség mikor még nem volt internet és GYK...

2016. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

A lehető legtermészetesebben!

Ha már párszor dumáltok, akkor alap, hogy neki kell mindig előre köszönnie, mikor összefuttok, ilyenkor kedves mosollyal köszönj Te is. Ha meg olyan béna, hogy már menne is tovább, akkor csak simán kérdezd tőle hogy "Mi újság?" vagy "Hogy vagy?". Beszélgetés közben meg a szabadidős programok témára tereld majd a szót, amikor úgy látod hogy kicsit feloldottabb. 15 évesen még sok olyan srác is elég béna, aki már úgy 16-17 éves korára kikupálódik.

2016. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

TE —Szia, hogy vagy?

SRÁC —Szia, köszönöm jól, és Te?

TE —Köszönöm, én is jól, nem lenne kedved holnap sétálni egyet valahol és közben beszélgetni? Esetleg megihatnánk együtt egy csoki nemtudommit...

Srác —Persze, hogy van kedvem, mikor találkozzunk?


Ennyi, ha túlságosan megbonyolítod, azzal csak magadnak csinálsz rosszat. Menj oda hozzá bátran és kérdezd meg, ha látod rajta, hogy tetszel neki, akkor valószínűleg nem fog visszautasítani. Esetleg csak akkor, ha van barátnője, de ezt is meg lehet kérdezni. Azért van a szánk, hogy beszéljünk, csokis nemtudommit igyunk és csókolózzunk vele.

2016. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!