Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beszóltam egy 7 max 10 éves...

Mikoke kérdése:

Beszóltam egy 7 max 10 éves cigánynak Mit tegyek, féljek hogy jön a 20 éves bátyja, vagy ne is foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,tudom hülye voltam de az hogy ez a gyerek a fél osztályt anyázza és még nekem is ugat az már mindennek a teteje

2016. jan. 18. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Hát lehetséges, hogy holnap majd 10 várnak meg valahol
2016. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Ilyet ne csinalj, es ha az a fajta, aki odajon es szetver ha ranezel, akkor igen, felhetsz ilyenektol.
2016. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Vegyél egy gázsprayt. Bár ha hozza a "kiccsaládot" akkor medveölőpuska javallottabb.
2016. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Akkor sem szabad beszólni cigánygyereknek, mert másnap összevernek és feljelentenek rasszizmusért.
2016. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Büszke lehetsz magadra!Merész és bátor vagy!

Az én sztorim:


Egy súlyosabb környéken sétáltunk az akkori barátommal.Ő az a vékony hosszabb hajú feminimebb tipusú pasas.A cigányok "kedvence".Állandóan beszólogattak neki és a szexuális beallitottságát firtatták.(Mindig utána üvöltözték,hogy buza vagy köcsög stb.) Aztán láttam mennyire rosszul esik neki...Megelégeltem (botor vagyok,nem kicsit :D ) aztán úgy elhajtottam ezeket mindig,hogy reagálni sem,mertek. Csak azt a "mivaaa?" Állatias hangot kinyögni :D engem sosem vertek meg.


Másik: a bátyám,a barátnője és én vártunk a 8. Ker gettó részén. Oda jött 2 kancigány meg pár puja és elkezdtek engem meg a tesóm barátnőjét szexuális felhívású dolgokkal traktálni.("demegbaaszlaaak"). Nem hagytak minket békén a tesóm félt,hogy kivégzik a csaj is.Én meg vérszemet kaptam és mondtam az egyiknek,hogy cigánnyal sosem feküdnék le,előbb a halál :D meg,hogy egy bunkó állat,hogy ilyeneket kiabál.

Erre felkészültem,hogy jön a verős rész...nem! Elmentek.



Ha megfelelő kiállásod van,és érzik,hogy nem félsz megúszod!

Éreztesd,hogy több vagy.


Na félj,ha elkapnak jelensd fel az esetet,ne csak a rendőrségen az igazgatónál is.Ilyet nem tehetnek!

2016. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi!megpróbálom de azért nézek pár önvédelmi fogást is
2016. jan. 18. 17:31
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Csak aza baj ,hogy ezek a nyomorékok nem magukba fognak menni mert annyi vér nincsen a pucájukba, hanem majd 3 mad magukkal fognak támadni
2016. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak hát az én 161 cm-mel és az 55 kilómmal mire megyek...
2016. jan. 18. 18:49
 9/17 Joci002 válasza:
61%
Szia! Állj a talpadra. Nem kell mindenki előtt meg alázkodni, de azt sose feledd a tisztelet minden felett van ilyen esetekben. Ha normálisan, szavad meg válogatva szólsz vissza és nem hat, akkor kell kicsit hangerővel és pár trágár, de nem annyira sértő szavakkal meg illetni az illetőt. Ez vonatkozik a nagyobb testvérek, barátokra is akiket lehet,hogy be fog vonni ebbe a konfliktusba. Viszont tettél magadról pár személy le írást. Azt ajánlani tudom,hogy sürgősen kezdj valamit magaddal(Fizikai erő megnövelése, esetleg valami harcstílus el sajátítása), mert ha nem tudsz ki állni magadért akkor sajnos le fognak fenyíteni. Nem verekedésre buzdítalak, csak sosem rossz ha van fizikai erőd és némi harc stílussal rendelkezel
2016. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Elkerülöd, annyit tehetsz. Volt egy haverom aki szó nélkül megverte bármelyiket, ha csúnyán nézett. Ha többen voltak akkor inkább még ő is kikerülte őket. Egy másik haver beszólt az egyiknek, utána a lépcsőház bejáratánál várták többen. Szerencsére másnap nem kellett mennie sehova, ezért megvárta amíg megunják.

5

Szeretnek ők mindenkit lebṳzįzni azért, mert többségük ferde hajlamú és ha nem egy másik csúnya roma emberrel találkoznak szembe, akkor érzelmileg kompromittálódnak, ez kényszeríti ki belőlük. A másik, hogy nagyon irigy népség, a náluk külsőre és agyilag épületesebb embereket nem szeretik. A magyarokat a rasszista cigányok eleve bṳzįnak hívják. Ez ösztöndíj osztáskor hallható, amikor a kocsmából kijövet ezt óbégatják a magyarokra. A 3 éves roma gyereknek az első szó amit megtanítanak, hogy gẻnyó, bṳzį, kὄcsὄg. Az életcéljuk a szaporodás, ez felülír mindent, nektek ezért tettek célzásokat.

Nem vagyok rasszista de a többségük ilyen, ez a természetük. A normális romák dolgát is nagyon megnehezítik, nemcsak a magyaroknak az életét keserítik.

2016. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!