Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy eredeti UGG csizmát az...

Egy eredeti UGG csizmát az átlag a 20-30 korosztály mennyire engedhet meg magának télen? Drágának számít vagy átlagos téli lábbeli?

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi drága. Ha akarnám, megvehetném végül is, de sosem adnék ennyi pénzt 1 csizmára, főleg, hogy tudom, milyen hamar szétkapok minden lábbelit.
2016. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megengedheti magának, ha ilyenek teszik boldoggá, és nem egyedül kell fenntartania magát. Más kérdés, hogy ezek a csizmák teljesen ellentétben állnak a praktikusság fogalmával. Szerintem jobb egy időtálló, meleg bőrcsizma, ami nem ázik át nagyobb hóban sem.


Ha megnézed, egy felső kategóriás okostelefont sem engedhetnének meg sokan maguknak, de ha nagyon akarják, úgyis megszerzik - akár részletfizetéssel, magasabb díjcsomaggal is. Lassan ezek a régen luxusnak számító dolgok már teljesen átlagosak lesznek, attól még lehet valaki szegény, hogy ilyesmikre költ.


A kérdésre pedig, szerintem ár-érték arányban baromi drágák ezek a csizmák, max. kiegészítésként venném 2-3. csizmának. Nem ehhez az éghajlathoz lettek tervezve, hamar beáznak. Kinézetre viszont tetszenek.

2016. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megengedheti magának, ha ilyesmit akar hordani, bár a többségnek kicsit dolgoznia kell pluszba. Az más kérdés, hogy a tizenévesek körében divat.

Egy 30-hoz közelítő nő általában jobban kihasználható csizmát vesz.

Én pl 21 éves vagyok, szerintem rondák. Csak akkor venném fel ha ajándékba kapnám és akkor is csak helyi parkba, kutyát sétáltatni járnék benne.

2016. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha viszont ezekre a masszív téliekre gondolsz, akkor nem számít a válaszom /2. voltam/.

[link]

Azt a hagyományosra értettem, ami nagy divat lett manapság. Az egyáltalán nem való téli csizmának.

2016. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Erre gondolok:

[link]

2016. jan. 24. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rondák, a legnívósabbnak is mamusz kinézete van. Ráadásul egyetlen női láb sem csinos benne. Vannak ennél ezerszer jobb, csinosabb és szintén lapos téli csizmák.
2016. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon csúnyák, kifejezetten csúnya mindegyik. Árakkal semmi gond, közepes kategória. De iszonyat ronda mindegyik darab
2016. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!