Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beleszerettem a pszichológusom...

Beleszerettem a pszichológusomba, hogy mondjam el neki, hogy egy ideje már csak miatta járok hozzá?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdtem járni hozzá, valós problémám volt, és bár akkor is feltünt, hogy milyen jóképű, akkor még pszichológusként tekintettem rá. Viszont az utóbbi időben, kb. egy fél éve már, csak azért járok még hozzá, mert úgy érzem beleszerettem. Hogy mondjam el ezt neki? Szerintetek lehet ebből valami? Van esély rá, hogy ő is hasonlóan érezne? Folyton csak rá tudok gondolni, és már alig várom a következő időpontot. Ő 34 éves. Szerintetek mit csináljak?


L/19


2016. jan. 28. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Semmit ne csinálj, felejtsd el! Csak egy fellángolás, majd elmúlik. Ne mondd el neki!
2016. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd el neki. A "kezeltek 80%-a szerelmes lesz a pszichologusába".
2016. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos nem gyógyultál még meg. Keress másik pszichológust, mert újra szükséged van rá! Lehetőleg egy 60 éves nő személyében...
2016. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudja, hogy beleszerettél.
2016. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez történik, ha valaki figyel az emberre: azt hiszed, hogy fontos vagy a másiknak és ez nagyon jó érzés.

Meg lehet vele beszélni, lehet raébreszt arra, hogy mi történik. De ha nem tudod kezelni, lehet érdemes váltani.

Tényleg sokan beleszeretnek abba, aki figyel rájuk.

2016. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel minden pszichológus, pszichiáter, sőt nőgyógyász is tisztában van, mert erre már a tanulmányaik elvégzésekor is felhívják a figyelmet a tanáraik. Ahogyan előttem írták, ez mindenhol előfordul, ahol az emberrel "törődnek", a "törődés" tárgya ilyen érzelmekkel kezd viseltetni a gyógyítója irányában, csak ez a "gyógyító" számára roppant terhes...
2016. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De most akkor mit csináljak? Szükségem van rá, nem bírnám ki, ha többet nem látnám.. :(
2016. jan. 28. 19:13
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Ez nagyon gyakori. Ha elmondod neki, akkor valószínűleg tanácsolni fogja, hogy más pszichológushoz járj. (Legalábbis ezt kéne tennie, ha jó szakember.)
2016. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy még nem jött rá? :)


Ha hasonlóan érez, akkor elég nagy gáz van vele, mert szakemberként ETIKAI VÉTSÉGET követ el, ha a betegével bármilyen magánkapcsolatot kezdeményez vagy fenntart.

2016. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én nem akarok máshoz járni, nekem nem kell más, inkább fölvágom az ereimet, minthogy máshoz kelljen járnom, és ne találkozhassunk többet.
2016. jan. 28. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!