Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányokat úgy általánosságban...

Butusbrutus kérdése:

A lányokat úgy általánosságban érdeklik a fiúk?

Figyelt kérdés
Vagy terhet jelentenek számukra, fárasztják őket és zavarja őket a közeledésük? Szoktak a lányok a fiúkról beszélgetni, vágynak egyáltalán rájuk, vagy a facebook, a vásárlás, a ruhák és a sorozatok meg a pakolás tölti ki minden idejüket?
2016. jan. 29. 19:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
.....
2016. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A lányok szeretik a férfiak társaságát is, nemcsak a nőkét.

Úgy vélem jobban szeretik az olyan fiúk társaságát, akik úgy bánnak velük, mintha csak testvérek lennének, tehát a közeledés sokszor zavarja őket, szerintem is.

A legtöbb fiú fárasztó társaság.

2016. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Van, aki zavar, van, aki nem. Néha beszélgetek róluk, mint minden másról.
2016. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor fognak szeretni a lányok, ha barátként bánsz velük inkább, tehát nem érezteted velük, hogy bejönnek neked, ágyba cipelnéd őket, stb.
2016. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Akkor fognak szeretni a lányok, ha barátként bánsz velük inkább, tehát nem érezteted velük, hogy bejönnek neked, ágyba cipelnéd őket, stb."


Ez akkor igaz, ha valóban barátként gondol rám. Ha titkon szerelmes vagy dugni akar, és beadja a barát szöveget, akkor inkább mondja meg nyíltan, nem kell a friendzone miatt sírnia.

2016. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Sunshinedoll ***** válasza:
Engem nem igazán. Mármint heteroszexuális vagyok, de a napjaimat nem a férfiak teszik ki, vagy az, hogy rájuk gondolok lol. Ha én a barátnőimmel beszélgetek, az esetek 90%-ábn simán átmegyünk a Bechdel teszten.
2016. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De sokszor inkább azok a fiúk kerülnek a friendzone-ba, akik nyomulósak.
2016. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert azt vettem észre, mintha a nők egy részét nem is igazából a férfiak érdekelnék, hanem inkább a segítségük kell az életben való előrejutásban. Például legyen aki csinál egy gyereket, hogy azt babusgathassák. Vagy kicserélje valaki a villanykörtét. Netán elvigye ide-oda kocsival. Esetleg segítsen egzisztenciálisan. Vagy csak egyszerűen számíthasson valakire minden téren. De ezen dolgok egyike sem jelenti azt, hogy a nőt maga a férfi érdekli. Sokkal inkább az, amit elérhet általa.
2016. jan. 29. 20:04
 9/19 anonim ***** válasza:

Igazad van, sok nőt csak a családalapítás miatt érdekelnek a férfiak. De nem csak a gyerekcsinálás a fontos bennük, hanem az is ugyanannyira, hogy mellettük maradjon, segítsen nevelni a gyereket, természetesen pénzt keressen stb.

De ezzel nincs is gond. Te degradálónak érzed netán?

Persze az egyedüllét elkerülése miatt is kell a férfi. Az ember társas lény, nem jó magányosnak lenni.

2016. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy számíthasson valakire minden téren, jó meglátás. De a férfinek is ezért kell a párkapcsolat, vagy nem? Ő is csak arra vágyik, hogy valakire számíthasson, aki mindig ott van.
2016. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!