Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek melyik lány név tetszik...

Nektek melyik lány név tetszik jobban?

Figyelt kérdés

3 lány név között nem tudunk dönteni a párommal :)

Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre!

1. Natasa

2. Dzsenifer

3. Georgina

Köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 30. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Talán a Natasa/Natália, eléggé szép név.
2016. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Natasa.Az sem szép de sokkal szebb mint a többi.Már ne is haragudj de a Dzsenifer és a Georgina nagyon cigányos

Elnézést ha valakit megsértettem de ez az ÉN véleményem

2016. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

vezetéknevet elárulod? :D az se mindegy...

De nekem így az első kettő semmiképp nem tetszik, főleg a dzsenifer, had ne mondjam kik adják ezeket a neveket a gyerekeiknek. A georgina szép, csak kicsit olyan "merev" bár ha Ginának becézitek majd akkor nem annyira

2016. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Georgina. ( de nem dzsordzsinanak ejtve)
2016. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
A Dzsenifer szerintem béna és nem szép, a Natasa talán a legjobb. Beceneveket nézve a Nat menő a Nati aranyos de a Gina is nagyon szép főleg 'dzsinának' ejtve szerintem. A vezetéknév nagyon fontos, anélkül nehéz bármit mondani, pl a Liza gyönyörű név szerintem, de l végű vezetéknévvel vagy más hangzásúval nem annyira, sőt egyenesen ronda.
2016. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Miért nem lehet magyar embernek magyar nevet adni?


De ha már a három közül akartok akkor Georgina...

2016. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Ez komoly??? Dzsenifer??? Ne már!

Egyik se szép, de még a Georgina a legnormalisabb.

2016. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Lakatos Dzsenifer Anasztázia Eufória, kolompár Natasa Szalmonella...

legyen eszetek...sokkal szebb, mikor szép hangzatos magyar neve van valakinek, tudom ma már nem divat, de akkor is...

2016. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5%

Ti ne haragudjatok de a Dzsenifer nem cigányos név. Ismerek 30-as ügyvéd, magyar Dzsenifert. Sok 10 évnél idősebb magyar Dzsenifert ismerek. Ez a név már rég meghonosodott, nem a Dzsesszika meg Rikárdó vonalon jött át.

Amíg ezek nem voltak a Dzsenifer ugyanolyan általánosnak számított mint az Eszter , ami eredetileg Esther volt, vagy az Erik ami eredrtileg Eric...

Időről időre átszivárognak szép angol nevek és beépülnek a nyelvbe. pl Victoriaból Viktória lett és nem zavart senkit. Csak az utóbbi időben elkezdtek záporozni , özönleni az angol nevek amiken tényleg csak néz az ember. Mérik, Röneszmék, Dszásztinok , Ketrinek .... Ès a Dzsenifer ezeknek lett az "áldozata " .

2016. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Natasa, esetleg Dzsenifer. De normálisabb név nem jutott eszetekbe? Éva, Tünde, Edit, Klára?
2016. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!