Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Abigail és...

Mi a véleményetek Abigail és Brittany Henselről?

Figyelt kérdés

Ugye ők az a sziámi ikerpár, akiknek lényegében egy testük és 2 fejük van.

Mindenhol azt olvastam, hogy külön idegrendszerük van, egy mellkasban 2 szivük és 2 tüdejük, két gyomruk de egy bélrendszer, és onnantól lefelé minden közös.

Itt az érdekelne leginkább, hogy például, ha wécézniük kell, melyikük érzi. Illetve, az egyik állítólag el van jegyezve. De hogyan tudják megoldani a szexet? Melyikük érzi? Az apjuk szerint állítólag mindketten férjhez mennek majd. De mi lesz a családalapítással? Meg, úgy minden ilyesmi?



2016. jan. 30. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon bizarr. persze, nem sajnalom toluk, hogy boldogok legyenek, szexeljenek, hazasodjanak, vagy ilyesmi. de azert tovabbra is nagyon fura, hogy mondjuk 1 ember veszi el oket, hiszen ok hivatalosan 2 szemely. erdekel, hogy a tobbiek mit valaszolnak erre a kerdesre. te hogy latod, kerdezo???
2016. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon bizarr. Ha az egyiküket elveszi valaki feleségül, akkor utána a másikat hogy vehetné el bárki? Lényegében akkor a két férjnek és a lányoknak állandóan hárman kellene lenniük, hárman aludniuk. A szex is egy érdekes dolog lehet, ha pl. mindkét férj szexelni akar? Vagy egymás után? És ha teherbe esnek, akkor melyikük lesz törvényesen az anya? Nagyon érdekes szerintem.
2016. jan. 31. 08:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Én személy szerint azt gondolom, hogy talán az lehetne a legnormálisabb megoldás, ha lenne egy olyan férfi, aki mindkét lányt kedvelné szeretné, mert ugye két különböző személyiség. Illetve ezt a férfit mindkét lány tudná szeretni. És hivatalosan mondjuk csak az egyik lányt venné el, de gyakorlatban mindkettőt. Nyilván nem tudhatom persze, nekik mi a jó, de ezt én külső szemlélőként így gondolom.
2016. jan. 31. 08:40
 4/6 MegaJani27 ***** válasza:
100%
Szeretném elkerülni a perverziót, de Kérdező -egy férj két nő- megoldása a legjobb, ráadásul még tudnák csinálni hogy az egyik lánnyal csókolózna, a másik meg... hááát... ott alul... tudjátok ;)
2016. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Es megis h csokolozik az egyikkel, ugy h a masik oralozik?... Foleg h egymas mellett van a fejuk .
2016. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MegaJani27 ***** válasza:
100%
Egy videóban az orvosnál a belül lévő füleiket vizsgálták... eszméletlen módon képesek széthúzni a fejeiket
2016. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!