Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akarok kölcsönt, sem azt,...

Nem akarok kölcsönt, sem azt, hogy fizessen. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Hetvegen utaznek egy fiuhoz kb. 250 km-t csak a szex miatt. Azt mondta, leutne Vateran valami kocsialkatreszt, talalkozzak az eladoval, fizessem ki a cuccot, majd vigyem el neki, visszaadja a penzt. Csakhogy nekem nincs mar penzem, a vonatjegyre is kolcson kellett kernem, hogy elmehessek hozza. Nincs pofam meg egyszer kolcson kerni meg ezert az alkatreszert is. De o nem erti meg, azt mondja, ha viszem a cuccot, azt fizeti ki, ha megsem sikerul, akkor a vonatjegyemet. Semmi szuksegem ez utobbira. Az adosanak erzem magam, amiert legutobb itt jart a varosomban, kivett egy szobat ket fore, de nem tudtam elmenni, mivel lazas betegen fekudtem itthon. Nem engedte, hogy a reszemet kifizessem. Kerdeztem, mi lenne, ha postazva kerne a cuccot, erre meg nem reagalt. Mi lehetne meg megoldas? Tulsagosan felfujom a dolgot? De o meg miert nem tudja postaztatni vagy mittomen?
2016. febr. 4. 20:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es akkor egy bazi nagy cuccrol van am szo, ami egy szatyorba sem fer bele.
2016. febr. 4. 20:51
 2/3 anonim ***** válasza:
A tag DPD futárral is átvehetné az holmit . A múltkori nem miattad nem jött össze , ennyi . Nem vagy adós így jött ki , nemet mondhatsz arra ami nem okés .
2016. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta, az legalabb 2500 lenne, igy vigyem inkabb en.
2016. febr. 4. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!