Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy hely a környékemen ahová szinte mindennap járok. Ez a hely a közeli hegyen van. Vannak ott asztalos padok, ott szoktam üldögélni ha épp nincs semmi dolgom.

Mindig ott van egy lány. A kutyáját szokta ott sétáltatni. Azon gondolkoztam, hogy le kéne szólítani. Beszélgetnénk, ismerkednénk. Csak az a baj, hogy nagyon önbizalom hiányos vagyok. Szerintetek menjek oda hozzá? Ha ott vagyok, hogy kezdjem? Mit mondjak? Segítsetek normális válaszokkal! Ti mit tennétek a helyemben??


2016. febr. 5. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Lefognak pontozni...de azért leírom.

Szerintem tréningeld magad!Randizz előtte olyan nőkkel akiktől nem félsz,tehát olyanokkal akiktől nem akarsz semmit.Gyakorlásnak tökéletes!

Nézz erre a lányra úgy,hogy ő is csak egy ember,nem egy tökéletes lény.

Ha ezek után is fenn fog állni ez a szorongás akkor viszont ajánlom neked a citromfű vagy valeriánás teát.Megnyugtat.

Hajrá!;)

2016. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, hogy odamegyek megsimogatni a kutyáját, de egy kicsit fura lenne mert eddig nem tettem. Tegyük fel, odamegyek, megsimogatom a kutyust, megkérdezem, hogy hívják stb. De onnan, hogyan tovább. Mert engem a csaj érdekel nem a kutya :D
2016. febr. 5. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tokeletes ha ugy kezded, hogy megsimogathatod-e a kutyat, beszeltek kicsit a kutyarol, aztan megallapithatod, hogy mindketten nagyon szeretitek ezt a helyet, te sokszor kijossz ide csak ugy, o meg itt setaltatja a kutyajat, mennyire meno ez a hely. En elso alkalommal csak elbeszelgetnek vele, masodik-harmadik alkalommal hivnam csak randizni.

Sok sikert, barhogy is csinalod majd! :)

2016. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!