Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok, melyik jön be jobban?

Csajok, melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt vita haverokkal, hogy ha a csajoknak választani kell, melyik az amelyik jobban tetszik nekik.


Csak ez a két opció van! Mindkét srác 90kg, 180 centi körüli, de az egyik túlsúlyos, a másik pedig elég durván ki van gyúrva.


Ha nektek kellene e közül a kettő közül választani, csak ezek alapján, melyik nyerne?


2016. febr. 6. 10:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nehezen tartanám elképzelhetőnek, hogy valakinek is a matektanára lennél.

De ha már gyenge metaforával próbálkozol, akkor a te kérdésed számomra nem úgy hangzott, hogy mennyi kettő plusz kettő, hanem azt, hogy mennyi kettő osztva nullával.

2016. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
en a dagadt rondat valasztanam!
2016. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

"Tegnap este volt vita haverokkal, hogy ha a csajoknak választani kell, melyik az amelyik jobban tetszik nekik."


Ne haragudj de hogy lehet ezen vitatkozni? Van olyan nő aki a dagadtat választaná a kigyúrt helyett?

2016. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13:


Pontosan. Mintha arról lenne szó, hogy két ugyanolyan férfi közül, akik a farkukat is ugyanolyan jól használják, a 10 vagy a 17 cm-est választaná-e egy nő.

2016. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Blade Bone ***** válasza:
Én is a kigyúrtat választanám, aztán elzavarnám az erdőre fát kitermelni.. 26F :D
2016. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%

Én a túlsúlyosat választanám.

Annyira nem sok az a 90kg a 180cm-hez.


De ez annyira szubjektív,mert én például nem találom szépnek a kigyúrt embereket,meg a nagy izmokat se.


Nekem mindig "normál" "izomtalan" barátaim voltak,mert valahogy sosem vonzott a nagy muszkli.


20/L

2016. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
Hát szerintem ehhez a magassághoz 90 kg nagyon nem túlsúlyos kategória. Max egy kicsit pocakos lehet, de ennyi. És én inkább őt választanám, nem tetszenek a kigyúrt alakok :s
2016. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%

Hát...ez nagyon fogós kérdés.Nekem mindig is a vékonyabb,szálkás testalkatú férfiak imponáltak.


Ha nem lenne más választásom,csak ez a két típus a földön...Akkor a mackósat választanám.


Nem mondom,hogy nem mutat jól egy szép izmos váll,de nekem a tapasztalataimból adódóan nem jönne be a "nagyon durván kigyúrt" tipus.Elvégre is nem, Conan a barbár a zsánerem.Hagyjuk már...

Jöhet a mackós!

2016. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!