Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy introvertált hol tudna...

Egy introvertált hol tudna ismerkedni (fiúkkal és lányokkal is) Debrecen környékén?

Figyelt kérdés
Eléggé félénk vagyok, és nem igazán "merek" nyitni az emberek felé. Már attól is zavarba jövök ha egy idegen hozzám szól, vagy csupán megnéz. Szeretnék ismerkedni új emberekkel, hogy, illetve hol tehetném ezt meg? 15/L

2016. febr. 6. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem jársz szórakozóhelyekre, akkor suli, könyvtár, könyvesbolt esetleg... Az a baj, hogy keveset tudok rólad, az, hogy introvertált vagy, elég tág fogalom. Vagy menj el nyáron táborba, ha szereted a matekot, akkor nagyon ajánlom ezt: [link]


Az első barátnőmmel ebben a táborban jöttem össze :)


18/F (egyébként Debrecen környéki vagyok én is, hajdúszoboszlói)

2016. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az a teljesen magábaforduló típus vagyok, vannak barátaim csak nem vagyok az az " elmegyek berúgni , mert az milyen jó 15 évesen" sem. És mondjuk egy egy barátnőnel való lógáson, vagy egy sétán kívül, nem szoktam menni sehová.(csak edzésre)
2016. febr. 6. 22:06
 3/7 anonim válasza:
100%
Én is ilyen vagyok,nehezen ismerkedek.Ha ismerkedni akarsz javaslom a koncerteket,fesztiválokat,de az előttem szóló könyvtáros ötlete is jó.Könyvtárba csak az értelmesebbje jár.Amúgy debreceni vagyok én is,ha gondolod beszélgethetünk :)
2016. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aktuális még a dolog? :)
2016. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia meg mindig bajban vagy ilyen téren?
2016. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is szívesen találkoznék "sorstársaimmal".

Elhatároztam, hogy havonta egyszer csinálok valami olyat amit amúgy eszem ágába sem lenne. Hogy kizökkentsem magam a bezárkózottságomból. Szívesen beszélgetnék valakivel, hisz érthető okokból nincsenek barátaim. Vagy csak hallgatnánk de mégsem lenne kínos a csend egyikőnknek sem. :) De igazság szerint most sem barátokat keresek, csak kihívást.

Szóval Debreceni 43 éves férfi vagyok.

2017. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megoldódott a probléma azóta?
2018. nov. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!