Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vanna itt olyanok akik nézik...

Vanna itt olyanok akik nézik youtube-on a Dolan ikreket (Dolan Twins)? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 13:17
 1/6 anonim válasza:
40%

En nezem Eathan valami elkeoeszto cuki xD

Regen Grayson is cuki volt csao mar nem az 😂😂 (remelem jol irtam a nevuket)

2016. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
61%
imáádom őket fan oldalam is van róluk insatgramon és lesz most majd turnéjuk és lehet h mo- ra is jönnek vagyis remélem vagyis mindenfele mennek tehát nagyon szeretem őket mindig nézem a videóikat meg mindent.
2016. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Uhh én mindig nézem a videójukat, imádom őket, iszonyú helyesek. Nekem Ethan a szimpatikusabb de Graysont is bírom azért. Előző nem tudtam hogy lehet Mo-ra is jönnek, komolyan?!!!😱
2016. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Nézem.Ők a férjeim! :D
2016. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnek Mo-ra. Először is USA-ban turnéznak,utána international turnék is lesznek,de nem minden országban! 3-6 ember miatt nem jönnek el ide! Ezt felejtsétek el! Oda fognak turnét szervezni ahol nagy igény van rá.Német o.,Anglia,Francia itt van több ezer rajongójuk.
2016. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szusy2 ***** válasza:
100%
Imadom őket!♡♡Ethan♡♡
2016. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!