Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesten mennyire gyakori,...

Garry93 kérdése:

Budapesten mennyire gyakori, hogy az utcán lopnak vagy pedig kisebb bandák az emberre támadnak és elszedik a cuccait?

Figyelt kérdés
Mert a laptopomat szeretném magammal hordani munkába,ami elég drága (Több mint 300 000Ft). A Népligetnél szállnék fel a metróra és a 13. kerületben az Árpád Hídnál szállnék le. Onnan meg egy köpés a munkahelyem.

2016. febr. 10. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ mikor mész. Kisebb tárgyakat lenyúlhatnak fényes nappal is (mondjuk velem még nem fordult elő ilyen pedig mindig is itt éltem) de egy laptopot azért úgy hogy nem veszed észre nem vesznek el. Nappal nem fognak letámadni bandák se az szinte 100%. Éjjel más kérdés, de azért sokan járnak értékes dolgokkal szóval ennyire azért nem rossz a közbiztonság.
2016. febr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Budapest elég nagy, minden városrész más és más.


Én Budán lakom jó környéken(XII. kerület), és szinte minden dolgomat itt intézem, csak a szomszéd kerületbe(XI.) kell átmennem, és itt még soha nem fordult elő semmi ilyesmi.

Viszont ahol te jársz (Népliget,Árpád híd) nem a legjobb környékek, arrafelé tuti nem mászkálnék napi rendszerességgel egy drága laptoppal.

2016. febr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mindig táskában tartod a válladon (átdobva a másik vállra, nem csak úgy lógatva!), vagy hátizsákban, akkor nem tudják levenni rólad meglepetésszerűen. Én évekig hordtam így a laptopot, sok már emberrel együtt.

Ha csúcsidőben metrózol a többi dolgozóval együtt, akkor a bandázástól se félj.

2016. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A munkába 6 es 7 között érek be, es másnap reggel 7re végzek. Sajnos sokszor előfordul hogy hétvégén is jövök melózni.
2016. febr. 11. 16:21
 5/6 anonim válasza:
Napi szinten metrózok az említett vonalon, sokszor laptoppal, soha semmi nem történt, éjjel és nappal sem.
2016. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

A táskámban van a 120ezres tabletem. 15 ezres fülhallgatóm. 10ezres powerbank az eszközeimhez. 150ezres telefon a zsebemben. Feltűnően öltözködöm. Még soha nem ért atrocitás. Este 9 felé sétálok a blahától a keletiig. Aztán vonat hazafelé. Hétvégén is mikor részegekkel van tele a vonat. Körültekintően kell sétálgatni, nem szabad magára hagyni a táskát és nem szabad hátsó vagy könnyen hozzáférhető zsebben tárolni a telefont. Persze volt már, hogy méregettek cigányok, de magabiztosan és nem sunnyogva kell elmenni mellettük. Azt szúrjak ki aki gyengének tűnik.

Jaa és köss biztosítást, a laptopon levő cuccaidat pedig úgyis kötelező két helyen is tárolni. Felhő, otthoni nas akármi.

2016. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!