Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi fogja (ha egyáltalán) az...

Mi fogja (ha egyáltalán) az emberi faj kipusztulását okozni?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam, hogy a mesterséges intelligencia és a robotok fogják.

Lehet rossz a topic most nehéz volt megválasztani:)



#robot #kipusztulás #emberi faj #Terminátor 3-A gépek lázadása
2016. febr. 15. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi faj maga okozza majd a kipusztulását.
2016. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden modern kütyü. A karon kivetített "mobil hologram"-tól kezdve a járást helyetesítő gépig,vagy a lebegő autóig.

Egy idő után már a kis ujjunkat sem kell mozdítsuk,ki sem fogunk látszani a facebook,youtube,instagram és minden egyéb alkalmazásból.Más szóval az internetből.Aztán mindenki halálra hízik és (vagy) meghal cukor betegségben,(vagy) esetleg szolgasorba taszítja az ultra modern, intelligens robot hadsereg.

Egyszerűen,tömören: kéne egy Wall-e robot ...

2016. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Terminátor 3 a gépek lázadása. Terminátor 3 a gépek láázadáásaaaa. Konen a barbár, arnold swarczhenegger, a harcos megszületett. arnold swarczhenegger. Kommandó. arnold swarczhenegger. Az egyszemélyes hadsereg. Arnold swarczhenegger. Bocs :D xD
2016. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Önmaga.
2016. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az ember kihalása mindenképpen majd saját magára lesz visszavezethető. egyik legalapabb teória az olaj/víz elfogyása, ami egy reális veszélyt jelent szerintem is. de ahogy előttem is írták, a technológia fogja elfogyasztani az embert. ha nem is jön létre a technológiai szingularitás, én komoly problémákat látok a jelenlegi technológiafüggésben is. vajon mi történne, ha lebénítanák az internetet? hiszen a nyugati világban már a ház is azt használja. legvégső esetben pedig az előttem említett egészségügyi problémák is komoly gondokat okozhatnak. mindenesetre azt kell hogy mondjam, hogy jelenlegi világunk sajnos megérett a pusztulásra.
2016. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A mérhetetlen kapzsiság, harácsolás, egoizmus.
2016. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak egészségére...

Látom a technika túlzott fejlődése jelenti a legnagyobb veszélyt szerintetek és szerintem is.

Meg a víz az élelem és az egyebek elfogyása. Mondjuk amilyen gyorsan fejlődik a mikroelektronika(pl: pár éve még szinte nem is voltak okos órák ,most meg...) lehet hogy ameddigre elfogyna az élelem,víz addigra már nem is leszünk.

De legalább eddig is még jobban tönkretesszük a Földet...

Legalább

2016. febr. 15. 19:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Vallás,kapzsiság,ha...
2016. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy gyakori kérdés...
2016. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

túlzott technikai fejlődést nem csak ellenünk hanem mellettünk is fel lehetne használni. Vannak is rá próbálkozások, csak az emberek túl butának lettek nevelve, hogy felismerjék, mi a fontos és mi nem az.


Amíg autóból, fizetésből, társadalmi rangtól különbözünk, addig felesleges erről beszélni.

2016. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!