Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fesztiválokon hogy szoktátok...

Fesztiválokon hogy szoktátok megoldani a wc-zest?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat ha rossz topikba írok, nem volt jobb ötletem.

Azt szeretném kérdezni, hogy fesztiválokon, ahol toiforok vannak, hogy oldjátok meg a nagy dolog csinálást? (lányok válasza érdekel inkább)..Nyáron megyek egy fesztiválra, és elképzelni se tudom..annyira mocskos. (sok éves fesztiválózó vagyok, de eddig sosem laktam a fesztivál területén ) Valamint ha közös rendes wck vannak, akkor is kellemetlen, hogy mindenki hallja, és még bebüdösítek :( (az alkoholtól még a hasam is szokott menni)


2016. febr. 16. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Mobil wc-k vannak.

Ilyenek a legtöbb helyen

[link]


Senki sem fogja hallani ha fingasz vagy hangosan kakálsz mert fesztiválokon nagyon nagy zaj van. Az emberek is hangosak. Az meg, hogy büdös.. nem fog senkit érdekelni, főleg téged nem, mert örülsz, hogy végre sorra kerültél.

Jó tanács: papír zsebkendő legyen nálad mert a wc papír hamar elfogy.

2016. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Remelem..a pisiles mindig olyan hangosnak tunik nekem bent :))

Koszonom a valaszt

2016. febr. 16. 09:55
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Alsónemű cserével.
2016. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

"kellemetlen, hogy mindenki hallja, és még bebüdösítek"

Lehet újat mondok, de mások sem virágot szedni járnak a wc-re.

2016. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen hangos a pisilég bent a mobil wc-ben, és? Fesztivál van! Hangos zene, illuminált állapot! Nem arra figyel senki hogy te mit tolsz ki a kék dobozban és milyen a hangja!
2016. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem a hangok, szagok nem zavarnak, de a visszaspriccenő folyékony massza, amiben aztán minden van, na az veszettül zavar. Így én inkább választom a bokrot, ha van rá mód, inkább gyalogolok 1 km-t, ahol nincs tömeg. Toitoi csak végső esetben ha tényleg nincs más kiút.
2016. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A zuhanyblokkokban vannak rendes vécék, legalábbis ahova én járok, azokon mindig vannak. Persze ráülni azokra sem tanácsos, de sokkal tisztábbak és normálisabbak mint a toitoi, és le is lehet húzni.

Ha mindenképp toitoi akkor is próbáld úgy megoldani, hogy nem érsz hozzá semmihez. Az meg egyáltalán nem kellemetlen, hogy hallják/érzik, mindenki megy ott vécére több nap alatt.

2016. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A "hallani, ereznit" rendes wcre ertem ami egy epuletben van, csak fulkekkel :D

En is inkabb a termeszetet valasztanam csak az lehetetlen :( es igen, ez a masik, hogy nem nyulni semmihez, meg csak nem is gugol az ember mert sokkal magasabban van a wc, es ami visszacsapodik..jaj. :( (ez mar a toitoi)

2016. febr. 18. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Erről jut eszembe, egyszer egy olyan helyen kempingeztünk, ahol ilyen sima udvari budi volt. A tulaj maga tákolta, csak sajnos túl magasra sikeredett, így aztán nem tudtam fölégugolni, mert mindenképp hozzáértem volna azt meg nem akartam, hogy ráülök. Borzalmas volt a reggeli első adag kibocsátandó anyaggal kánikulában másnaposan lesétálni a 2 km-re lévő kávézóig, asszem már az ájulás kerülgetett mire odaértünk. :D

2016. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9-es😂 szegéény..ez nem lehetett valami jó dolog
2016. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!