Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy vadidegent...

Hogyan lehet egy vadidegent leszerelni, hogy NE szóljon bele hogy fekete ruhákban járok?

Figyelt kérdés
Megbántani nem akarom,de már közel állok. Ruhatáram 100 % fekete,nincs különösebb oka,felnőtt vagyok nem valami hülye kis emós. Munkám miatt is,mert úgy tapasztaltam komolyabban vesznek így. Nem gondolom,hogy egy kvázi vadidegennek bele kellene szólni más öltözködési stílusába,színeibe.

2016. febr. 22. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
"Nem gondolom,hogy egy kvázi vadidegennek bele kellene szólni más öltözködési stílusába,színeibe." akkor téged miért is zavar, érdekel?
2016. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 elwera ***** válasza:
100%
Hát találsz rajta valami fogást, és azzal elkezded bszogatni te is. Vagy megkérdezed tőle. Mért holnap pinkben jöjjek? Az jobban tetszik? Nem vagyok bzi, mint te.
2016. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hányszor szóltak be emiatt, bár nem idegenek. Mondd azt nekik, hogy ez a kedvenc színed, és te nem tartod korrektnek megjegyzést tenni más ízlésére.
2016. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. Mert muszáj vele találkoznom,bizonyos ügyből kifolyólag,amibe most nem mennék bele,és ezen alkalmakkor próbálja rámerőltetni az akaratát. De egyébként idegen. És ezeken a találkozásokon nem szívesen hallgatom ezt a témát. Ezért.
2016. febr. 22. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

"valami hülye kis emós"

a) nem emós, hanem emo

b) nem kis hülyék, egyszerűen ez az öltözködési stílusuk, mint neked a fekete ruhák

c) nem, én nem vagyok emo, csak nem bírom, ha így leszólnak embereket


(annak a b_zizó válaszolónak meg: ásd el magad lécci, úgy mindenkinek jobb lesz)

2016. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kommunikációval.
2016. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!