Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bejelölhetem ismerősnek a...

Bejelölhetem ismerősnek a Facebook-ön, ha rám kacsintott?

Figyelt kérdés
Amúgy soha nem beszélek vele, de tegnap vele kellett intéznem vmit, és közben rám is mosolygott. Viszont amint rám kacsintott, rögtön el is fordította fejét és intézte tovább, amit kell.

2016. febr. 23. 14:05
 1/10 Girgoy ***** válasza:

Ha csak ennyi volt, akkor csak bökd meg.


(U.I.: Szerinted erre milyen válaszokat fogsz kapni?)

2016. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:D
2016. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hahahahahh, hahahhahahahahahahah, ahahahahahahhahahaha. :D
2016. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen nyugodtan bejelölheted, ha tudod a nevét és meg is találod a profilját. Csupán azzal számolj, hogy Ő viszont nem biztos, hogy visszajelöl. :]
2016. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak tikkel a szeme, de te tudod... :)
2016. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bárkit bejelölhetsz.

Lehet tetszel neki, szal megpróbálhatod megismerni.

2016. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne jelöld be. Kiábrándító a nőnek, túl konkrét... A nőnek is kell az izgalom, hogy te mit gondolsz, hogy éreztél-e valamit stb. Ha bejelölöd, azzal kiteregeted a kártyáidat, és a nő látni fogja, hogy odáig vagy érte. Csak azért mondom, mert velem már volt hasonló, én is bejelöltem facen, és szóba se állt velem többet.


Inkább másképp keresd a társaságát, találj ki valami izgalmasat, mint ahogy ő kitalálta a kacsintást. :D

2016. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, h én vagyok a lány, de kedves utolsó, ez a válasz nagyon hasznos volt. Köszönöm szépen :)
2016. febr. 23. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a lány, akkor várd meg, míg ő nyit. Sőt, lányként még több okod van, hogy ne jelöld be...
2016. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Hú, hát egy kacsintás után nyugodtan bejelölheted. Őt is, meg az egész utcát, amiben lakik!
2016. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!