Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lekamerazok a mobilomal...

Ha lekamerazok a mobilomal egy szep lanyt a vonaton annak milyen kovetkezmenyei lehetnek?

Figyelt kérdés
De ugy gondoltam mikor mar epp szallnek le meg elotte gyorsan, ha o ugy se szall le en igen mi baj lehet?

2016. febr. 23. 17:24
 1/4 anonim válasza:

XD tetszik h más is olyan mint én .... XD

De az személyi jogok megsértése ...

Nekem még sose volt ... A csaj odajótt megkért h töröljem ki én meg elmondtam h cuki stb nyalizás és egy esti kalandot szeretnék (finoman mondtam) az van h a csaj feljelenthet ha nem nyalizol ...

2016. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feljelenthet. És jogosan. Ez bűncselekmény, legyél vele tisztában.
2016. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen helyzetben kamerázod le. Nyilván ha miniszoknya alá tartod stb. akkor durvább eset.


Egyébként személyiségi jogokat sértesz, ez polgári pereskedéshez vezet. Ahol pénzbeli kártérítést igényelhet általában az illető. Helyzettől függően általában 100-400 ezer forintot ítél a bíráság.


Egyébként miért kamerázod le vagy mire jó ez, tényleg nem értem? :D Emléknek , hogy "ki volt az a lány akit olyan sokáig nézegettél anno útközben" vagy miért? :D

2016. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Meg ha nem mutogatod, max kissebb haveri társaságban, nem lehet nagy baj, szerintem, de igen, személyi jogok.
2016. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!