Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttál már olyat, hogy egy...

Láttál már olyat, hogy egy "dominánsabb csajt" lealázott egy másik csaj?

Figyelt kérdés

Szóval itt olyanra gondolok,hogy egy társaságban (vagy akár egy osztályban)van mondjuk egy nagyszájú p.csa,és egy másik (akár egy új csaj),letöri a "szarvát"?

Ha igen elmesélnéd,hogy konkrétan,hogy történt?

És mi volt utána a reakció?

Az "domináns csaj" visszavett,vagy nem hagyta magát?



2016. febr. 24. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Általában amikor ilyen dominánsak intelligenciából cselekednek, agyhalott vagy kussol, vagy agyhalott módon visszaszól valami badarságot, vagy nagy ritkán észre veszi magát. Már utolsóra is kicsi esély van. Maradék ezeknek alternatívái és nagyon kicsi egyéb ami elég szélsőséges helyzetben van.

Ehhez nem muszáj dominánsnak lenni ha 1 semmirevaló jelenség kihúzza valakinél gyufát.

2016. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen nagyon erőszakos lány osztálytársam. Igazi plasztikmaca volt, rendkívül buta, sekélyes. Párszor ba_tatott engem, de igyekeztem nem foglalkozni vele. Azóta egyszer sem találkoztam vele (4 éve). Nem hiányzik.
2016. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!