Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem segítettek a benzink...

Miért nem segítettek a benzinkútnál, csak támaszkodtak és néztek?

Figyelt kérdés

Még nyáron történt, mentem fölpumpálni a biciklimet, és ott állt két eladó, vagy kiszolgáló vagy nem tudom minek nevezik. És vagy 10 percig sz*rakodtam a pumpával, mert vagy nem fújt bele levegőt, vagy mellette kiment, szóval valami nem volt jó. Ezek ketten meg mögöttem kb. 2 méterre álltak, támaszkodtak az autómosónak, és néztek, de nem jöttek volna oda segíteni. Aztán odamentem én segítségért, és mondták, hogy azért nem megy, mert ez autópumpa, és aztán már rögtön odavezettek a biciklipumpához, és segítettek is fölpumpálni. De akkor minek nézték 10 percen keresztül, ahogy szenvedek egy autópumpával?? Miért nem tudtak szólni, hogy az nem biciklipumpa?


L/19


2016. febr. 25. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem voltal fizető ügyfél. Annak szoktak segìteni aki tankol.
2016. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
-lehet hogy csinos,hosszú combú szép lány vagy ,és ők meg gyönyörködtek benned,nem akarták ,hogy gyorsan elmenj tőlük...de ez nem biztos ...))
2016. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem mi a problémád, nem ment, szóltál és segítettek. Amúgy meg egy óvódás is képes használni a benzinkúton a biciklipumpát...
2016. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Minden ember más... Ne vedd magadra. Mekkora szemetek. xD
2016. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Miért, úgy gondoltad, hogy neked alanyi jogon jár a segítség, mert nő vagy? Odamentél, kinyitottad a kis szájacskád, és segítettek. Problem?
2016. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha meg segítettek volna anélkül hogy megkérted volna őket, akkor meg azért sírnál itt hogy "minek okoskodnak hogy kell biciklit pumpálni"
2016. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Félreértettetek. Természetesen nem azt vártam, hogy kiszolgáljanak és fölfújják a biciklim, hanem legalább odaszóltak volna, hogy az nem biciklipumpa. Ennyi. Mondtam volna, hogy ja, köszönöm, és áttoltam volna a biciklipumpához.
2016. febr. 25. 17:02
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem körülötted forog a világ.
2016. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
és te nyár óta ezen agyalsz? agyatlan pics@
2016. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%
ha már van biciklid, akkor a biciklipumpát illene felismerned.
2016. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!