Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Levelezőtárs-kereső/ nemzetköz...

Levelezőtárs-kereső/ nemzetközi barátkereső oldalak, appok? (Nem facebook csoportok, és nem társkeresők)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a google a barátom, régebben regisztráltam is pár ilyen oldalon, de okkal hagytam őket a fenébe, tehát az, hogy a google 1. oldalán van, nekem még nem elég. Személyes tapasztalatot, véleményt szeretnék kérni olyanoktól, akik próbálkoztak már ilyen oldalon.
2016. febr. 28. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb az interpals.net


Én ott vagyok fent már 5 éve(akkor még más volt a neve). Ezalatt összesen körülbelül 50 emberrel beszéltem tényleg huzamosabb ideig (legalább 1 évig). Most 22 olyan van akivel már több mint 3 éve beszélek. 9 olyan akivel 5 éve. Mind más-más országból voltak, de akikkel most a legtöbbet beszélek (viszont még nem rég óta) azok a skandinávok, ők a legnyíltabbak a közép-európaiaknak.


Tavaly nyáron az egyikük (akivel még 5 évvel az elsők közt kezdtem levelezni) még ki is hívott magához Stockholmba. Június 3-án közölte, hogy milyen jó lenne velem egyszer élőben is beszélgetni. Június 7-ig vitatkoztunk, hogy nekem nincs rá keretem, őt pedig itt nem tudom elszállásolni. Június 10-én kijelentette, hogy vett nekem retúrjegyet, július 15-től július 23-ig (egy hét, plusz hajnali gépindulás) nála vagyok. Mondtam neki hogy akkor dolgozom. Képes volt kikeresni a munkahelyem telefonszámát, és Stockholm-ból felhívta a főnökömet, majd lebeszélte vele, hogy akkorra adjon szabadságot :D Aztán végülis kimentem, nagyon jól elvoltunk az egy hét alatt, elvitt a város legjobb, legszebb helyeire. A vicces, hogy egy 24 éves lány volt. Én akkor voltam 23 éves férfi. Ennyire megbízott bennem több évi levelezés után. (mondjuk nem is adtam rá okot, hogy ne bízzon bennem) Idén egy 27 éves japán lányhoz megyek Shinjuku-ba. Azt félig saját pénzen.


Szóval saját tapasztalat szerint a [link] a lehető legjobb levelezőtárs-kereső a világon.

Egyébként google-ben "palfriend finder" néven találhatsz még sok jó oldalt igazából. Az ilyeneknél pedig az ellenszenved ellenére is, tényleg(!) minőséget jelent ha elől van a találatokban.

2016. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!