Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszer hagytam hogy valaki...

Egyszer hagytam hogy valaki belém kössön, vagyis éppen azt hogy nem és kaptam érte 1év5hónapot 2évre felfüggesztve. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Megbántam jó a családi hátterem söt sok a minta ember köztük. Volt már valaki így munka szerelem keresése ilyesmik. Nem állitom nem követtem el a dolgot közlekedés sulyos megzavarása, olyan foku garázdaság amivel megbotránkoztattam másokat, sokak szerint tul szigoru itéletet kaptam és nem vizsgáltak semmit ki rendesen. Hogy kell felállni mert az exem aki miatt történt padlóra akart tenni és oda is tett

2016. márc. 10. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt ifjú koromban másfél év felfüggesztésem. 25 évvel később szintén egy év. Ha gondolod segíthetek talpra állni! Írj privátot!
2016. márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 3 év letöltendőm, azóta is xopok miatta
2018. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!