Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Petrás...

Mi a véleményetek Petrás János melegekről szóló beszédéről?

Figyelt kérdés
Én meleg vagyok és úgy gondolom, hogy valamilyen szinten igaza van, az, hogy büszke legyen rá az ember az helytelen és értelmetlen, hiszen a szexualitás nem olyasmi amire büszkének kell lenni, az olyan dolgokra vonatkozik amiket elérünk, kitartással és munkával és valamilyen pozitív dolog. Én nem vagyok rá büszke, de nem is szégyellem magam mert ezt nem mi választjuk, aki úgy gondolja, hogy ez gyógyítható az felejtse el mert nem az. Nem célom, semmilyen kisgyerekre rossz hatással lenni, mutogatni magam vagy felvonulni sőt a felvonulással sem értek egyet mert rossz fényt vet a "normális melegekre". Az pedig, hogy otthon ki mit csinál az mindenki magánügye. Ahogy előadja a kis beszédét szerintem nagyon primitív, agresszív és uszító szándék van benne. Jó lenne ha tudnék neki üzenni valahogy, bár nem hiszem, hogy mennék valamire.

2016. márc. 11. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Amit Petrás János mondott, azzal nem értek egyet. De azzal sem, amit te. Szégyen, hogy meleg létedre gőzöd sincs a meleg történelemről, azt sem tudod, hogy a felvonulás minek állít emléket, vagy mit jelent az, amikor valaki azt mondja, büszke a másságára. A heteroszexuálisok homofóbiájánál már csak a melegek internalizált homofóbiája a röhejesebb.
2016. márc. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

nicsak Dicsák Buksi megszólalt :D


(Elsőnek mondtam) és én egyet értek

2016. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emlék egy dolog, de igazából szerintem sem kíváncsiak az emberek rá. Mindenkinek van valamilyen szexualitása. Páromat jól le szoktam szidni, mikor "fújjog" egy meleg pár láttán, bezzeg a leszbikusokra nem... Sokszor közlöm vele, hogy ha elfogadja az egyiket, akkor a másikat is fogadja el, mert az, hogy ahhoz a nemhez ő nem vonzódik, attól még nincs joga elítélni. Szerintem elítélni ezt felesleges, az embereknek megvan a saját életük, azzal kell foglalkozni. A felvonulás, hát az szerintem sem valami túl jó dolog, mert a homofób embereket ez piszkálja és még jobban, csak azért is utálják a homoszexuális embereket. Szerintem a szexualitás nem fogja megváltoztatni az emberi értékeket, egészen addig amíg nem erőszak útján próbálják meg a saját vágyaikat kielégíteni, mert ha az is a vágya, szembe kell néznie, hogy a törvény az törvény és senkit nem szabad erőszaknak kitenni. Szerintem ez az egyik legelfogadhatóbb szexualitás, mielőtt valaki mondaná, hogy így HIV-vírus, úgy HIV-vírus, ott a védekezéssel van a probléma, nem amiatt, hogy homoszexuális az illető vagy nem. Amúgy rengeteg problémát szül ez a dolog, készült is egy film erről "Imák Bobbyért" azt hiszem ez a címe, vagy a Megöltem anyámat, bár ebben nem teljesen érződik ez a szál, csak kissé. Az Öngyilkosok szobájában is felmerül ez a téma, és ott erősebben, tehát az embereknek elfogadóbbnak kéne lenniük, nekem ez a véleményem. Az emberiség nem fog kihalni ettől, eddig sem halt ki.
2016. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaza van!
2017. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Na nehogy már a Kárpátia együttes, akiről köztudott hogy szélsőséges nézeteket vallanak, véleményére adjunk.


Szégyelld magad, ha melegként ennyit nem tudsz a meleg történelemről, hogy miért van Pride.

2018. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!