Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi rasszista és...

Miért van ennyi rasszista és antiszemita ember ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egyre többször veszem észre, hogy a magyar emberek között mennyi ostoba és rasszista van. Most a Saul fiával kapcsolatban is gyűlnek a szitkozódó kommentek, hogy az új zsidó ünnep az Oscar-gála, olyan posztokat csinálnak Trollfészen, hogy a zsidók ugráltatják az egész világot, Árpádsávos zászlókat lengetnek, apostoli magyar királyságot akarnak, meg színfehér árja Magyarországot, meg kereszténységet. Ők nevezik magukat kereszténynek, mikor a vallásuk alapja a szeretet, mások, akár idegenek iránt, ők elűznék a migránsokat. Általánosítanak a romákkal és minden etnikummal szemben, pedig közelebb állnak a majomhoz, mint az emberhez. Mindenki bu*izsidólibsiköcs*g aki nem így gondolja... Miért szaporodott el ez Magyarországon? Ők nevezik magukat magyarnak, de egy magyar költőt, vagy verset nem tudnak fejből elmondani. Szégyen.

2016. márc. 14. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Mert a propaganda működik.
2016. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De miért olyan ostobák, hogy hisznek a propagandának?
2016. márc. 14. 13:53
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Ebből irom a szakdolimat. Kb azért, mert veszélyesnek látják a világot, amiben élnek, és ezért tekintélyelvűbbek lesznek, az pedig növeli a kulturálisan programozott faji előítéleteket.


Az érdekes kérdés az, hogy miért látják a világot fenyegetőnek...

2016. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Ma Magyarországon parasztvakítás és népbutítás folyik.

Azért látják fenyegetőnek a világot, mert egy hatalommal rendelkező valaki azt mondta nekik, hogy vannak fenyegető dolgok. Mutat a birkáknak egy ellenségképet (mikor melyik csoportot - migránsokat, zsidókat, melegeket stb.), fellép mint védelmező és a birkák máris kórusban bégetnek a szavára.

2016. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Attól félek hogy majd rám is könnyű szerrel rám sütik azt amiket a kérdésedben írsz. De azért én nem vagyok ilyen. Nem hiszek mindenféle szabadkőműves meg háttérhatalmas összeesküvésekben. De, tény hogy a világon rengeteg zsidó ember van befolyásos pozícióban, és ezek az emberek a zsidók érdekeket fogják érvényesíteni első sorban. Az egész zsidó hitközösség egy érdekközösség. Hitler miért akarta annyira irtani a zsidókat? Mert rengeteg befolyásos volt köztük, és milyen ország lehet az, amit, a példával élve a zsidó érdekek irányítanak, és nem a német nemzeti érdekek? Ez pedig a mai napig létező és működő tendencia.


Félre értés nem essék, nem kívánok semmiféle népirtást én vissza, sőt ha egy szélsőjobboldali fasiszta erő kerülne hatalomra, ott nagy valószínűséggel én is a "fekete listára" kerülnék, de ezek akkor is létező dolgok.

2016. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Én is tegnap még beképzelt voltam, ma már tökéletes.
2016. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

Gyere le Borsodba, aztán majd rájössz.

Amíg az belvárosi kis kávézóból írogatsz, az előttem szólókkal együtt, addig úgy se jössz rá.

Sírtam a nevetéstől, mikor olvastam a válaszokat, rettentő naivak az emberek, az biztos.

2016. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%
Engem megtámadtak már a cigányok a nyílt utcán, ez akkor sem normális.
2016. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Antiszemita? A holokauszt témaválasztás már önmagában plusz pontnak számít az értékelésnél. Ha az örmény népirtásról csinál filmet nem hogy dicsérnék hanem áthajtana véletlenül rajta egy török taxis.


Az árpádsávos zászlóval te általánosítasz. Nálam mondjuk a címeres magyar zászló van kint folyton és semmi bajom a zsidókkal, sőt az izraeli sereget kifejezetten korrektnek tartom(civilek előzetes figyelmeztetése, kopogtatórakéták).

Ateista vagyok de ha "vallási néphagyományról" van szó akkor Európa legyen "keresztény", ne a mindenki mást lenéző, kutyának tekintő bevándorló akarjon a saját képre formálni hanem alkalmazkodjon.


A romákról stílus alapján ítélek, van egyetemi csoporttársam is, de nagyrészük putrilakó állat(Olaszliszkán is jártam, ott azért van életveszélyben az ember mert magyarnak született, ugye csakis a fehér ember lehet rasszista...)

A verseket nem szeretem, tehát fejből se tudok mondani, de a költők/írók nevét ismerem.

2016. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki mással van elfoglalva, ahelyett, hogy a maga életét tenné rendbe. Kötözködnek meg kritizálnak össze vissza.
2016. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!