Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 13 éves 161 cm magas...

Egy 13 éves 161 cm magas lánynak kb. hány kilónak kell lennie?

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Ezt így soha nem tudtam. Szép, vékonynak. Olyan 50-nél nem több! Köbö. Amúgy nem a súly a lényeg, hanem, hogy szép formás derekad legyen, hogy jól át lehessen ölelni.
2016. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rendben. Köszönöm!
2016. márc. 14. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:

SűrítettLevegő:

Milyen romantikus vagy *.*, most olvasd el még egyszer a korát, 6 év letöltendő :D

2016. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És beszól! :D Nézd meg a ragzást előző, szép magyar mondatomban. Nem én ölelem meg. Hanem, hogy eleve meg lehessen! Oké, ebben benne vagyok én is, de nem téma az, hogy kell, csak az, hogy lehet! Egy pisztolyba jó ötlet lőszert tenni, hogy el lehessen sütni. Lehet! Nem kell megtenni és nem is mondtam, hogy meg fogom tenni. Csak lehet. :D Ennyi! Magyar nyelvtan, pls! :D
2016. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen eső után köpönyeg :D ilyesmivel takarózni ejnye, úgy látom megvannak a menekülő taktikáid, már biztos gyakorlott vagy :D szegény kislány meg gyanútlanul feltette ezt a kérdést és nézd meg hova jutott(unk) :D
2016. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani ennyire hiányos adatokból, ráadásul ha meg is lehetne, az is csak az egyéni ízlést tükrözné, nem mindenki szereti a vékony lányokat például.
2016. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Az tény, hogy nem mindenki szereti a vékony lányokat, de én most a normálisakról beszéltem. Egészséges fiúnak egészséges lány kell. Ennyi. Normális esetben.
2016. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért 50-nél lehet több. Még 60 kilóval se lennél feltétlenül dagadt, ismerek ilyen magas 60 kiló körüli lányt és nem néz ki rosszul. Én voltam 162 centi mellé 54 is és az is messze volt az egészségtelen mérettől. Nagyon elhízott ne legyél, mert az egészségtelen, de ha van egy kis felesleg nehogy éheztesd magad mert az se egészséges!
2016. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: Nem jelölöd ki te önkényesen, hogy milyen alkat számít normálisnak és egészségesnek, egy nő, akin van pár kiló felesleg messze van az egészségtelentől, ráadásul szignifikáns hányada a nőknek rendelkezik olyan alkattal, amin van egy kis fognivaló, és ez rengeteg férfi számára vonzó.
2016. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!