Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarok egyhang...

Mit tegyek? Nem akarok egyhangú, szürke életet.

Figyelt kérdés

Csak 18 éves vagyok,itt nem a hobbikról van szó,vannak hobbijaim,de ennek ellenére érzem hogy "beleszürkülök"abba hogy iskola,utána tanulás,esetleg barátokkal vagy a barátommal találkozás,utána valami időtöltés(pl olvasás,filmnézés stb stb sok minden lehet),aztán holnap újra és szinte minden nap egyforma,szürke.

Később ugyanez,csak iskola helyett munkával.

Normális válaszokat,ha kérhetem.



2016. márc. 15. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez ellen szerintem nagyon nem tudsz tenni. Ha tehetősebb vagy elmész egyet "nyaralni", ez egy kicsit megszínesíti az életed, de tartós hatást ezzel sem érhetsz el.
2016. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam. Tettem is sok mindent, ami másnak már a kényelmi küszöbén túl mutatott és kockázattal is járt. Bejött és profitáltam belőle. Nem éltem hétköznapi életet. Most lassan már 2 éve megint langyos víz az életem, amiből most készülök megint kitörni. Ezt normális, hétköznapi munkahellyel nem lehet.
2016. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!