Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok. Miért van...

17 éves fiú vagyok. Miért van az, hogy manapság az én korosztályomban látszólag még nem norma, divat a csajozás?

Figyelt kérdés
Nyilván nem igaz mindenkire, de az én baráti társaságom, ismerőseim nagyon ritkán beszélnek lányokról, akkor is annyit hogy ez vagy az jó csaj-e és ennyivel le van rendezve. Arról meg nem is beszélve hogy csináljanak is valamit. Ez azért is fura nekem mert általánosban pl. állandóan a csajokról beszéltünk. Ezek meg mintha melegek lennének komolyan, azt se szoktam látni sose hogy megnéznek egy lányt. Csak azért is rossz ez így mert nekem sincs semmi alapom ha egyszer nem ez a norma. Meg amikor beszélek idősebb ismerőseimmel akkor azok mindig lesajnálóan néznek, hogy ők bezzeg ilyen korukban... Persze tudom hogy ők is túloznak valamennyire. Más nem tapasztalta ezt? Mi ennek az oka?
2016. márc. 18. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy önbizalom hiányuk van, nem mernek csajozni. De attól, hogy ők nem csajoznak, te még csajozhatnál. Ha beugranak a kútba, utánuk ugrasz, mert az a norma?
2016. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem minek ezen pattogni.
2016. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... nálam az ismerkedések másokkal azért volt, hogy bővítsem az ismerőseim számát, vagy azért, mert illető szimpatikus volt, vagy tetszett. Nem tudom mióta kellene ennek divatnak lennie.


Másfelől kedves kérdező attól, hogy valaki valamiről nem beszél még nem feltétlenül jelenti azt, hogy nincs magánélete, barátja/barátnője.

Egyszerűen valakinek/valakiknek ez túl privát, személyes dolog, hogy ezeket kibeszélje másokkal. Én például nem is szeretek ilyenekről beszélni, hogy ne éljenek mások vissza vele például. Volt már olyanban részem, hogy valaki tetszett, de mielőtt a kellő bátorságot összegyűjtöttem volna, hogy odaálljak az illető elé, már tudott róla, mert pletyka szintjén mindenkihez eljutott.

2016. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mostani barátaid egyszerűen más fajták, mint az általános iskolás barátaid voltak. Ha téged ez zavar, keress más barátokat (is)! Menj el bulizni, csajozni, ott megismerkedhetsz hozzád hasonló gondolkodású fiúkkal is, akikkel aztán kidumálhatjátok a lányokat! Senki nem tart vissza tőle, hogy ismerkedj!
2016. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy csak kockák.
2016. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!