Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat a bizosítói...

Mi a tapasztalat a bizosítói munkával kapcsolatban? /fizetés, kapcsolatok kiépitése, egyéb szükséges készségek/?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Van bőr a pofikádon, hogy átverj sok embert ? Ha igen akkor ez pont neked valo, felvagy véve ... Nagyobb cegek rendeznek agymosast is es kb ennyi mehetel terepre
2016. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42 sikertelen állásinterjú után se mennék oda dolgozni.
2016. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, Ezt a levelet kaptam a kerdezőtől, de mivel mar nem tudtam valaszolni mivel nem a rendszer resze igy ide irom a valaszomat, előbb a levél: "Szégyelje magát a rohadt stílusáért!!! Ön milyen alapon r egy ismeretlen embernek, aki munkát ketrs, mert diplomákkal nyelvvizsgával stb 25 év után sehová nem kell! Nem embereket akarok átverni! Különben is csak érdeklődés szinjén volt csak a kérdésem?" először is szerintem normalis valaszt irtam egy ideig csinaltam ezt a biztositos dolgot de az a baj, hogy hamar atlattam a rendszert es nem volt bőr a pofamon, hogy sok embert behuzzak a bajba igy abbahagytam ugyh lehet 25 ev semmid ha 0 tapasztalattal rendelkezel kerdező, kivancsi lennek a korodra ha 25evig nem dolgoztal, hogy 25 evig miből éltél meg? Ha meg nem vagy kivancsi masok velemenyére miert kerdezősködöl? Falhozvert lofx vagy akkor kerdező es emberek közt sem lenne helyed, diplomakkal ? Mennyi? Milyen? Nyelvvizsgaval ? Akkor szerencsetlen vagy ha ennyi mindennel nem tudsz elhelyezkedni ...
2016. márc. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!