Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen a hangom?

Milyen a hangom?

Figyelt kérdés
[link]
2016. márc. 20. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Mint a macskámnak hányás közben :D

Amúgy komolyan, ha ez tényleg a tied akkor szép, simán befutó egy tehetségkutatón vagy bárhol.

2016. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó.
2016. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :P
2016. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért olyan nyögős, karcos, orrhangú ?
2016. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik! :)
2016. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Kiverném rá.
2016. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Imadom. Ha balhol meglatlak elrabollak es hazahozlak elalvashoz altatokat enekelni nekem.
2016. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép! Jelentkezz valami tehetségkutatóba!! Olyan hülyék bejutnak... te simán bekerülnél! :-) Hajrá!
2016. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos, maga a hangod szép (és még viszonylag egyedi is) és van benne lehetőség. De az előadott részlet messze van még a tökéletestől, sőt a közepestől is... Hány éves vagy?

Szerintem mindenképpen megérné meglátogatnod egy jó énektanárt. Viszont szerintem semmiképpen ne jelentkezz magyar (,de amúgy semmilyen) tehetségkutatóba! Ha meg is nyernéd, utána félre raknának celebnek, s ha nem Magyarországon szeretnél karriert építeni a későbbieknek a magyar tv-nézők megutálnának. De egy ilyen tehetség kutatóban amúgy sem csak a hang számít, hanem az eladhatóság, külső. Ráadásul élőben az is lehet, hogy hibáznál és elkönyvelnének bénának.

Szerintem okosabb youtube-ra covereket és saját zenét készíteni. De mivel óriási a konkurencia, okosan kell felépíteni a csatornát és kell, hogy legyen egy rendszer. Az elején sok videót kell készíteni.

De ma már nem egy teljesértékű előadó van, híres kiadónál ki yt videókkal kezdte...

Mindenesetre te még nagyon sok munka elött állsz, ha a zenével szeretnél foglalkozni :D

2016. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!