Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 44 éves családapa, fia és...

44 éves családapa, fia és felesége keres neki megfelelő ajándékot. Ötletek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Horgászbot.
2016. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nektek kell őt ismerni, hogy mit szeret, milyen hobbija van, szívesen olvas-e könyveket, mire vágyik.
2016. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti a szép tárgyakat, akkor vegyetek neki valami hozzá illő személyes tárgyat. Pl. óra, zsebkés/multitool, toll, névjegykártyatartó.... Ha nem tárgymániás akkor meg csak egy üveg bort és egy kis csokit, plusz legyen aznap finom vacsora.
2016. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lényeg kimaradt, mennyit tudtok rááldozni?
2016. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MZ.per.X ***** válasza:
Ahogy második írja, nektek kell ismerni őt. Én apám is például a bicskákat szerette, de lehet a tiétek a Bud Spencer filmekért van oda.
2016. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez azért már igen kiábrándító.

Egyre több ilyen kérdést látok idefent. Ez az oldal tényleg csökkenti az emberek szellemi épségét, hogy már arra nem veszik a fáradságot, hogy gondolkodjanak egy kicsit?

Én soha az életbe nem jöttem fel ide ilyeneket kérdezni, hogy mit vegyek pl. édesanyámnak, mert valahogy mindig sikerült MAGAMTÓL venni valami olyat, amivel örömet tudtam szerezni neki.

Vadidegen emberek mondják meg nektek, hogy mit vegyetek a családotoknak? A családnak, akiket elvileg ismernetek kéne annyira, hogy tudjátok, mi az érdeklődési körük, hogy mit szeretnek csinálni? Ezt vadidegen emberek, akiket ti egyáltalán nem ismertek, mégis honnan tudhatnák? Ha valaki beírja ide, hogy vegyél egy sámlit X-nek, Y-nak meg egy kalapácsot, akkor azt fogsz venni? Ez már röhejes, de komolyan. Nem kéne megpróbálni inkább egy kicsit önállóan gondolkodni, emberek?

2016. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!