Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk ti a kettő közül melyik...

Fiúk ti a kettő közül melyik lánnyal jönnétek össze?

Figyelt kérdés

1. Egy lány aki ilyen bombanő, szóval nagy a melle, sok smink van rajta, és olyan plasztikázott szája van (gondolom mindenki érti). Meg a pasik szerint jó a segge.

De nem igazán ért bármihez, és csak a pénz érdekli, meg hogy milyen a pasi autója, vagy telefonja.


2. Átlagos külsejű lány akinek nincs nagy melle, és sminket se használ, és a szája sincs plasztikázva. Nincs olyan nagy formás segge se.

Viszont okos, intelligens. Imádja a Jane Austen filmeket, és bármilyen könyveket. A kedvence a Büszkeség és balítélet.



Érdekelne az őszinte véleményetek :) (nyilván rájöttetek, hogy az egyik ismerősömet és magamat jellemeztem)


2016. márc. 29. 17:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a másodikat.
2016. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Pontokba szedve valaszolok en is:

Az elsovel max egy ejszakara, a masodikkal tartos kapcsolat celjabol jonnek ossze, tulajdonsagaikat figyelembe veve.

De egy szolid smink sose art egy nonek az en szempontjaim alapjan.

2016. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Jujj a zenét kihagytam:

1. Hip-hop, meg mulatós zene


2. Komolyzene

kedvenc: https://www.youtube.com/watch?v=SatesaVzbos

2016. márc. 29. 17:28
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Okos és intelligens, nekem már ennyi elég, a második nyert:D
2016. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyértelműen a második
2016. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hallgatna komoly tenér akkor a 2dik.
2016. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen választós kérdések mindig a kérdező saját egójának növelésére mennek. Kiválasztja az általa vélt negatív dolgokat és azt pozitívval ellensúlyozza, majd a másik végleget negatív színben állítja be, hogy a saját maga elképzelt jót igazolják neki.


Ez az őszinte véleményem, hogy befolyásolod a válaszolókat hogy azért is neked adjanak igazat, mert tereled a véleményüket.

2016. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt így nem tudom megválaszolni.

Minden embernek van értékes és kevésbé értékes oldala.

Attól, hogy te leírtad egy ismerősöd rossz tulajdonságait és ezt összevetetted a te negatív és pozitív tulajdonságaiddal ebből még nem lehet egyértelműen dönteni.

2016. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan a 2., de azért nem ártana, ha egy kicsit laza lenne és szeretne bulizni.
2016. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, mire.

Egy éjszakára az elsőt, hosszútávú kapcsolatra a másodikat.

2016. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!