Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rendőr pasival járnátok?...

Rendőr pasival járnátok? Csajok, nektek bejönnek?

Figyelt kérdés

Ismerkedek (na jó, inkább már kavarunk) egy rendőr sráccal. Idősebb nálam (24 éves) és nagyon nagyon bejön külsőre, tök jól kijövünk, és az ágyban is nagyon jó vele. Szóval minden oké, de valamiért visszatart a szakmája. Tudom, hogy veszélyes meló, meg én igénylem a törődést, és fordult már elő, hogy akkor hívták be, mikor épp együtt voltunk, az azért kicsit rossz volt...

Ti mit gondoltok erről az egészről, meg úgy a rendőrösdiről? Ti összejönnétek rendőr pasival? Tényleg nagyon bejön, de vannak félelmeim.

18 vagyok


2016. márc. 29. 19:55
 1/10 anonim válasza:
72%

Nekem rendőr, katona... Ahhh! Nekem valami ilyen pasi kell

Szeretem biztonságba érezni magam. Tudom, hogy ha az utcán sétálok a párommal akkor biztonságba vagyok de ha tudom, hogy a párom rendőr vagy katona azért akkor méginkább biztonságba lennék. Szerintem a legtöbb nő így van vele (de szólj ha tévedek)

2016. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

IQ nulla, nagypofájú rendőrök? Hát igen a nők álma :D

Mifelénk olyan szinten hülyék a rendőrök, csodálkozom, hogy szabadon járkálhatnak, nem hogy engem védjenek :D veszélyes a szakmája? pff :D ez nem amerika, asztalosnak lenni veszélyesebb, gáz ha ez alapján választotok párt, főleg, hogy tudni illik rendőrnek se állóképesség, se ész nem kell, a szomszédunk 2es érettségivel és idegbetegséggel rendelkezik, mellé rugnék össze esne, de rendőr lehetett belőle, csodásan ki van ez találva.

2016. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2, attól hogy felétek ilyenek, az nem azt jelenti hogy az összesre ez igaz.

Nem ismered, ne ítéld meg a szakmája alapján. Nem minden rendőr buta, puhány, meg tudomisén..

2016. márc. 29. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Van kivétel, de hidd el nem a semmiért van több rendőr vicc, mint mondjuk tűzoltó, akkor már rajongjatok értük, oda nehezebb bekerülni, mint rendőrnek és nem basztatják az embert, hanem tényleg értünk vannak.
2016. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van kivétel, ő az :) és ezt úgy mondom, hogy ismerek rendőröket, a "jobb és a rosszabb" fajtából is.
2016. márc. 29. 20:16
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Attól mert valaki rendőr nem leszel nagyobb biztonságban, nem fog egyenruhában vonulni veled és nincs a homlokára írva, ha megütik neki is fáj :D és a fegyverét se viheti haza, egy egyenruhától nem lesz szuperman :D én nem vagyok rendőr, de szerintem 3 nem tudna lefogni gumi bot nélkül :D röhejes ilyesmiért rajongani
2016. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó, akkor te rajongj másért, a kérdezőt meg hagyd szépen, mert ő dönti el, hogy mi tetszik neki, és mi nem. :)
2016. márc. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Isten ments. Nem tudnék mit kezdeni ilyen semmirekellő emberrel.
2016. márc. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nem tudom aktuális-e a dolog még de annyit hozzátennék hogy az én párom is rendőr,ez is inkább ember függő viszont engem nem a hivatása vonzott hanem ő magával ragadó,ha leszerelne s úgy döntene inkább a kukásautón fog ezentúl dolgozni se számítana. Nem egyfajta ember létezik. Véleményem szerint egy kavarásba a szex nem fér bele,legfeljebb kapcsolatban. Kicsit elgondolkodtató akkor miért nem vagy már a barátnője,én egy kicsit ezen elgondolkodnék nehogy csak játszadozon,hisz nem csak nekik,de az egyenruhásoknak különösen nagy a képük némelyiknek.
2016. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%
A rendőrök hazugok... ne tudd meg mit művelnek a gyanúsított (nőkkel)... meg bárkivel...
2017. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!