Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tud csinálni egy lány aki...

Mit tud csinálni egy lány aki nem a Facebook előtt ül egész nap?

Figyelt kérdés
Ha van egy lány, és fent van 10 percet, utána fel óráig, óráig nincs, akkor az mit csinálhat? Jó, tudom van élete, de akkor is mi más? O.o

2016. márc. 31. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen egy idióta kérdést
2016. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gnoomage ***** válasza:
Olvas, filmet/sorozatot néz, sportol, beszélget a barátaival való életben, kirándul, könyvet olvas/tanul(ritkább esetben), masztizik...
2016. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem még Facebookom sincs és élem az életem ugyan úgy. Pl. Képzeld el van aki szeret még olvasni/írni...

Én mondjuk Magyarul tanulok még de más nyelveket is lehet önszorgalomból tanulni.

Beszélgetni pl viberem vagy simán csak telefonon...

Ha kupi van lehet pakoln/takarítani (vannak akiknek van kötelességtudatuk is)

TANULNI (amit én nem nagyon szoktam😂)

És még rengeteg dolgot tehet az ember ha akar.

2016. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyajjam szít
2016. márc. 31. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Akármit. Talán ő nem egész álló nap a gépet nyomkodja, hanem elmegy a barátaival sétálni, szórakozni vagy segít a házimunkában, a hobbiját űzi stb. Hasznosan tölti az idejét. Nem mindenki ragad le az internet világában.
2016. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Eléggé sajnálatos, hogy ma már az tűnik normálisnak - a kérdező szerint legalábbis -, ha az ember egész nap a facebook előtt ül...

Ez nem egy normális állapot!

2016. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szerintem így kellett volna: Mit tud csinálni egy lány a facebookon AKI EGÉSZ NAP az a sz*rt nyomja?
2016. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
azt a xart* :)
2016. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Uhh, hát én alig vagyok Facebookon, a gépem talán hetente egyszer, ha be van kapcsolva.

Dolgozok, edzeni járok, otthoni dolgokat csinálok (mosás, főzés, takarítás, vasalás), barátnőzök, tesómékkal találkozok, kint vagyok a kertbe, ha épp kell otthonra valami, bevásárolok, vagy ha magamnak kell valami, akkor is, szoktam menni szolizni, szaunázni, ilyesmik. :)

Sosem unatkozom, de ez még mindig jobb, mintha egész nap a gép előtt ülnék. :)


23N

2016. ápr. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát, én se sokat szoktam facebookozni, általában sorozatot nézek, olvasok, tanulok, játszom a kutyával, barátaimmal élőben beszélgetünk, szóval kábé olyan dolgokat csinálok, amit a facebook megjelenése előtt tettek az emberek. :D


16/l

2016. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!