Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 13 vagyok lány nyáron kihez...

13 vagyok lány nyáron kihez mehetek dolgozni (Pl. : kerítés festés, kutyasétáltatás, növényes kert gondozása, stb. )?

Figyelt kérdés
Tápén keresek munkát, persze járok iskolába csak én nem kapok zsebpénzt szeretnék venni egy fejhallgató és ara gyűjtők.
2016. ápr. 1. 03:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legálisan sehova, mert 16 év alatt nem alkalmazhatnak senkit sem viszont ismerősöknél érdeklődhetnél hátha egy kis segítségért adnak vmennyit
2016. ápr. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először a szüleidtől is megkérdezhetnéd, hogy például elvégzett házimunkáért cserébe nem adnának-e valamennyi pénzt, amit összespórolhatsz, ha már csak úgy zsebpénzt nem akarnak adni.
2016. ápr. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalisan valoban sehova. Ha van a telepulesen gyumolcsoskert, oda minden nyaron keresnek gyumolcsszedo embert , probald meg azt. Szerintem egyebkent kutyasetaltatasert nem nagyon fizetnek videken, de egy probat meger.
2016. ápr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Még ha felnőtt lenne, se jelentenék be, nem mindegy, hogy legális, vagy nem legális???


Szüleiddel mindenképpen beszéld meg, és azért vigyázz magadra, fura emberek vannak. :(

2016. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Én Ennyi idősen szórólapot és hirdető újságot hordtam ki, szülő aláírt engedélyével. Mondjuk ez kb. 20 éve volt, nem tudom, mi változott azóta, de egy próbát megér utánakérdezni.
2016. ápr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 milánabest válasza:
Szólj ha találtál! :D majd megyek oda :D
2016. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 selmmfgfkh válasza:
szépen kérlek nekem is szolj
2016. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!