Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 14 évesen már lehet szülői...

14 évesen már lehet szülői beleegyezéssel munkám?

Figyelt kérdés
14 vagyok es szeretnek egy kis zsebpenzhez jutni valamilyen munka alltal. Milyen jellegu munkakat tudnek vallalni? Szuloi beleegyezessel lehet? Hol keressek munkat? A valaszokat elore is koszonom.

2016. ápr. 1. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehol.


16 éves kortól mehetsz diákmunkára.


Ha jól emlékszem akkor 15 éves kortól pedig nyáron szülői beleegyezéssel is mehetsz dolgozni.


de 14 évesen max feketén.

2016. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én már jó ideje itt kint ausztráliában élek és akár hiszed, akár nem, de itt álltalános után már simán mehetsz dolgozni. Én valami tipp szerűségnek annyit tudok mondani, hogy pl én (még magyaro.-on) 14 körül pl gyomláltam a szomszédban, rendszeresen megsétáltattam egy kedves, idős ismerősünk kutyáját, vagy segítettem a könyvtáros nagynénémnek a könyveket pakolni. De is simán csinálhatsz valami ilyesmit. Vagy esetleg írj egy könyvet, az totál nem korfűggő munka terén :D hát remélem, hogy azért segítettem valamit ezzel a kis pipotya válaszommal :)
2016. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen segitettel es koszonom a valaszokat:)
2016. ápr. 2. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!