Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ti most 16 évesek lennétek,...

Ha ti most 16 évesek lennétek, és le kellene rajzolnotok, hogy életetek melyik időszakában tartotok hogyan és miként ábrázolnátok?

Figyelt kérdés

valamint azt,hogy hogyan képzelitek el a jövőt..?

Itt pl: iskola,munkahely vagy stb..

a válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. ápr. 2. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát rajzolva nagyon bénán nézne ki. :D

De valahogy úgy ábrázolnám a fejemben,hogy egy emelkedőn megyek felfele. A fejem fölött lennne egy gondolat buborék amiben egy összetört szív van,illetve rajtam is lenne egy két sérülés. Ezzel jelképezve az eddigi szenvedéseket és a fájdalmakat amiket átéltem. Ezenkívül mögöttem és a fejem fölött még hatalmas vihar lenne,de az emelkedő tetején már ragyogna a nap,és lenne ott egy szivárvány. És lenne fent egy nagy épület,aminek az ajtaja felé fel van írva hogy "az álmaid". Ezzel azt jelképezném,hogy bár szenvedtem,tudom hogy ha kitartó vagyok akkor elérhetem az álmaim és a boldogság is újra rám fog találni.

2016. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha azt kellene lerajzolni ami a jelen valòs helyzet akkor egy kòrhàzi folyoson àllnèk fehèr ruhàba ès mèrgesen magyaràznàm a nővèrem hogy mit kèrtem tőle mûszak elejèn.


Ha arra gondolsz, hogy 16 èvesen mikènt kèpzeltem az èletem ebben a korban akkor egy szèp zöld kertben jàtszanèk a 3 gyerekemmel ès a kutyànkkal miközben a fèrjem a kertigrillen süti az ebèdnek valòt :)

2016. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az elsô vàlasz nagyon tetszik!:D ilyen meg sem fordult a fejemben ee most így elkèpzelve nagyon tetszik
2016. ápr. 3. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!