Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miről szoktatok beszélgetni?...

Miről szoktatok beszélgetni? Hogyan érjem el, hogy nekem is menjen?

Figyelt kérdés
Megismerekedtem valakivel,akivel szimpatikusak vagyunk egymásnak és én nagyon szeretném,hogy jó barátom legyen. Hogyan kell viselkedni? Milyen témákról lehet beszélgetni? Nagyon nehezen beszélgetek mindenkivel és legtöbbször úgy érzem unnak az emberek.
2016. ápr. 2. 23:46
 1/1 Sunshinedoll ***** válasza:

A kommunikáció teljesen tanulható dolog. Nézz az illető szemébe állandóan, ettől fontosnak érzi majd magát. Jegyezd meg, miket mond, miket említ sokszor, valószínűleg az az érdeklődési köre, szeret róla beszélni, úgyhogy te is nyugodtan csempészd bele a mondandódba, tökre örülni fog neki, hogy megint a kedvenc b-romságáról beszélhet. Másold le a testbeszédét, ha sokat használja a kezeit, használd te is, úgy jön le, hogy egy hullámhosszon vagytok. Az emberek imádnak magukról beszélni, nyugodtan tereld a beszélgetést rájuk, ettől majd te leszel a legkedvesebb beszélgető partnerük, legyél tájékozott, nem kell mindenről mindent tudni, de azért legyél tájékozott általánosan arról, mi történik, az jó beszélgető téma, és még intelligensnek is tűnsz tőle stb.

A kommunikáció teljesen begyakorolható és tanulható, ezek olyan trükkök, amiket elégszer gyakorolva egy introvertált is simán alkalmazni tud, ezek olyan gyakorlatok, amiket rengetegen alkalmaznak, politikusoktól, eszkortosoktól kezdve üzletemberek, vagy bárki, aki sok találkozón részt vesz.

2016. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!