Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Depresszios lennek? (Bocsanat...

Depresszios lennek? (Bocsanat az ekezet hianyert, angol billentyuzet. )

Figyelt kérdés
Nagyon sok a gondom. Csaladi helyzetem borzalmas, ugy erzem nincs senkim. A szuleim elvaltak, anyukam mintha csak felszinesen foglalkozna velem. Apukam egyaltalan nem keres. Az osztalyban kibeszelnek, van 2 baratnom, de nekik sem merem elmondani a problemaim, nem merek panaszkodni senkinek. Van, aki meghallgat, de azt latom rajta hogy nem igazan erdeklem es csak teher vagyok neki is. Vagy csak annyit mondanak "azert bantanak mert szep vagy, csinos es okos". Valoban sok fiunak tetszem, azonban nem erdekel egyik sem. Nem tudok es nem akarok megbizni bennuk. 18 eves vagyok es 15 eves korom ota egy fiut szeretek, de vele mar fel eve vege. Meg mindig szorakozik velem es visszael a szerelmemmel. Tudja, hogy mindent elnezek neki, mert csak benne bizom es csak ot szeretem. Ha valami faj, inkabb csak egyedul sirok, sosem mas elott. Regebben a testemet is "bantottam", de azota rajottem, nem az fog rajtam segiteni. Pszichologusnal is voltam, azt mondta nagyon intellgens vagyok a koromhoz kepest. De nem segitett... A 8 eve tarto egyetlen igaz baratnom is cserben hagyott. Sosem artok szandekodan senkinek, nagyon szeretethianyom van, de ugy erzem senkinek sem vagyok fontos. Gyotrodom a csaladi problemak, a szerelem es a megvetes miatt. Ugy erzem, feladom..
2016. ápr. 3. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló az én helyzetem is, ha szeretnél beszélni, írhatsz. :)
2016. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy letölthető pdf. Nagyon érdekes és segítő. 4 év depresszióval a hátam mögött elolvastam, nekem segített.

2016. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy adod,ne viccelj már,18 éves vagy,szép és okos csak magányos.Nézz körül jól az osztályodban pl. biztos hogy van még ott legalább egyvalaki aki hasonlóan érez,legyen az fiú vagy lány.Vagy egy új barátnő,néha akiről azt gondoljuk hogy utál minket,vagy nem jó fej,pont az lesz akivel nagyon jó barátságot kötünk.Adj esélyt a fiúknak is,a régit pedig küldd el a francba ha megjelenik,mert így sosem tudsz tovább lépni.
2016. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pelgrim ***** válasza:

«nagyon szeretethianyom van, de ugy erzem senkinek sem vagyok fontos».


A szeretetből nincs hiány, Te magad vagy a szeretet ! Vedd tudomásul, hogy Te Isten elsőszülött leánya vagy – belőled csak egy van a kerek világon, legyél Te a legfontosabb magadnak !


Szeresd magadat, utána jöhetnek mások is. Megteheted, hiszen fiatal, szép és intelligens vagy, leht gondjaid netalán nem múlnak el azonnal, de erős leszel, hogy szenbenézz velük, és mások szeretni fognak téged, mert érezni fogják, hogy szeretet árad belőled, rajongnak érted.

2016. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,nagyon jól esnek! :)
2016. ápr. 4. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!