Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha eltűnök a rendőrség kereste...

Ha eltűnök a rendőrség kerestethet ez esetben?

Figyelt kérdés

El szeretnék tűnni a világ elől, a jelenlegi lakóhelyemtől jó messze.


Az egyik volt osztálytársam is eltűnt egy pár napra, és a rendőrség kereste meg minden, mikor már nagykorú volt, viszont ő nem adott semmilyen életjelet magáról.


Nos, ha én is eltűnnék, viszont írnék egy SMS-t, hogy jól vagyok, és hogy hagyjanak békén, akkor ugye nem kerestethetnek a rendőrséggel a szüleim vagy ilyesmi, még akkor sem ha tudják hogy nincs nálam pénz és valószínűleg nem sokáig húznám ki élve?


Esetleg amiatt hogy depresszív alkat vagyok, viszont nincs róla papírom, tehát nem voltam pszichológusnál, ami bizonyító erejű lehetne ez ügyben.


19/F


2016. ápr. 3. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán kerestethetnek.
2016. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kereshetnek, de nem vihetnek haza erőszakkal és azt sem mondhatják el másnak, hogy hol vagy. Jó utat!
2016. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. ápr. 3. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!